منچستر به جذب آگوئرو علاقه‌مند است؛ انتقالی متعجب کننده در انتظار هواداران یونایتد؟

جدایی سرخیو آگوئرو از سیتی در پایان فصل قطعی شده است و باید دید راهی چه تیمی خواهد شد.

یونایتد فنز – اگر بخواهیم نام یک بازیکن از سیتی را ببریم که هواداران منچستر یونایتد هم از او نفرت دارند و هم برایش احترام قائل می شوند، آن شخص کسی نیست جز آگوئرو.

او چندین سال پیش با گل لحظات پایانی‌اش مقابل کوییز پارک رنجرز، مقام نخست را از منچستر گرفت و اولین قهرمانی تیمش در لیگ جزیره را به ارمغان آورد. با این حال، امروز آگوئرو اعلام کرد، پس از ۱۰ سال و در پایان فصل جاری از جمع سیتیزن ها جدا خواهد شد.

با اینکه مقصد بعدی او نامشخص است اما گزینه هایش محدود نخواهند بود. به گزارش Foot Mercato، منچستر در میان حداقل ۵ تیمی قرار دارد که پیشنهادی برای جذب آگوئرو ارائه کرده اند. این شایعه در حالی منتشر شده است، که آینده ادینسون کاوانی در هاله ای از ابهام قرار دارد.

گفته می شود مهاجم اروگوئه ای از شرایطش در انگلیس رضایت ندارد و احتمال بازگشت او به آمریکای جنوبی وجود دارد. در نتیجه تلاش برای جذب آگوئرو و آوردنش به اولدترافورد تا حدودی منطقی است.

ارزش امتحان کردن را دارد! گرچه او یک دهه پیراهن آبی شهر منچستر را بر تن کرده و پیوستنش به رقیب محلی و قرمز پوش شهر، شدیدا بعید به نظر می رسد. باید صبر کرد و دید اما احتمال وقوع چنین انتقالی پایین است.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

دیلی میل: اریک بایلی آماده ی ترک یونایتد در تابستان ۲۰۲۱

احتمالا مدافع ساحل عاجی و محبوب یونایتد در تابستان از این تیم جدا می‌شود. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =