خانه / هیچکدام / منچستر بازهم خریدی مانند به به انجام میدهد؟

منچستر بازهم خریدی مانند به به انجام میدهد؟

بیایید ماجرا از اینجا آغاز کنیم ماه ژوئن سال ۲۰۱۵ تمام مطبوعات پرتغالی اعلام کردند انتقال برنارد منساه به منچستر قریب الوقوع است .

یونایتدفنز-در ان زمان هیچ اطلاعی در مورد منساه وجود نداشت . او هافبک هجومی باشگاه ویکتوریا گومرز بود مندس فکر میکرد میتواند بافشار اوردن از طریق باشگاهای دیگر انگلیسی او را به منچستر بفروشد  .تعجب اور نیست منچستر زیر بار این انتقال نرود اما باشگاه بزرگ دیگری به نام اتلتیکو مادرید با ۶ ملیون او را جذب کند.

تیم نگون بخت مادریدی ابتدا او را به ختافه قرض داد سپس وی را به تیم سابق خود قرض داد . او هرگز شانس بازی برای اتلتیکو مادرید را پیدا نکرد. اما این رشته سر دراز دارد هفته گذشته منچستر استعداد یاب های پرتغالی خود را برای تماشای بازی ویتوریا گومرس و بلنس به پرتغال فرستاده است . حال به این نتیجه میرسیم ۲+۲ پاسخش۵ میشود .

به گزارش MercatCalcio، مندس او را به باشگاه منچستر پیشنهاد داده است.مندس ایجنت مورینیو است و ملی پوش ۲۱ ساله غنایی را با اسرار به خوزه پیشنهاد داده است . منچستر سابقه خرید بازیکن با این سبک را دارد . چند سال قبل به به , به فرگوسن فروخته شد حال باید دید به به جدیدی در کار است؟

درباره ی عباس جنت نژاد

عباس جنت نژاد
سید عباس جنت نژاد از نه سالگی طرفدار منچستر بهار 94 با انیستاگرام منچستر پرشین شروع کردم دو ماه بعد ادمین اینستاگرام یونایتد فنز شدم . و سر انجام از شهریور 94 درخدمت شما در سایت یونایتد فنز هستم.

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *