خانه / هیچکدام / منچستر اولین پیشنهاد رسمی برای دیپای را دریافت کرد

منچستر اولین پیشنهاد رسمی برای دیپای را دریافت کرد

باشگاه رم به عنوان اولین مشتری رسمی ممفیس دیپای شناخته شد

یونایتدفنز – بر اساس ادعای تاتو مرکاتو باشگاه رم تصمیم گرفته است که با وجود مشتری های فراوانی که ممفیس دیپای دارد، برای به خدمت گرفتن وی اقدام کند و قصد دارد طی قراردادی او را از به صورت قرضی از منچستر به خدمت بگیرد.

این مهاجم ۲۲ ساله نتوانسته تا به حال جایگاه خود را در ترکیب مورینیو ثابت کند و در این فصل تنها توانسته در ۴ بازی لیگ برتر به عنوان یار جانشین وارد زمین ش ود. از رونالد کومان مربی اورتون به عنوان جدی ترین مشتری وی یاد میشود، که البته الان با رم باید وارد رقابت شوند.

memphis-depay-world-cup-qualifying-luxembourg-vs-netherlands-131116_5236kdwlrqdp1uzeh4gg2iol7

باشگاه رم به سختی در حال تعقیب همتای خود یوونتوس در سری آ هستند و امیدوارند بتوانند با خرید دیپای مشکل خود را در خط حمله حل کنند و بتوانند در نیم فصل دوم جایگاه خود را در صدر جدول سری آ مستحکم کنند. به همین دلیل انها قصد دارند دیپای را با یک قرارداد قرضی از منچستر به خدمت بگیرند با بندی مبنی بر امکان خرید وی با ۲۵ ملیون یورو، ۲۱ ملیون پوند، در تابستان یش رو. گفتنی است که خود منچستر او را با ۲۵ ملیون پوند از ایندهوون در تابستان ۲۰۱۵خریده بود.

درباره ی فرشید دیناری

فرشید هستم، فرشید دیناری. از زمانی که فوتبال رو شناختم عاشق زلاتان شدم و هستم و به هر تیمی که رفته به عشقش دنبالش رفتم. سابقه فعالیت تو فن پیج پاری سن ژرمن دارم ولی از وقتی زلاتان به برگترین باشگاه دنیا اومد جدی تر از همیشه دارم فعالیت میکنم. به امید قهرمانی خدا و تیمش

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *