خانه / هیچکدام / لیگ جزیره:منچستریونایتد۴-۱لستر سیتی /طوفان یک نیمه ای شیاطین سرخ

لیگ جزیره:منچستریونایتد۴-۱لستر سیتی /طوفان یک نیمه ای شیاطین سرخ

منچستر و لستر در چهار چوب هفته ششم لیگ برتر به مصاف هم رفتند .

شیاطین سرخ- شیاطین سرخ در روزی که رونی در نیمکت نشسته بود بازی را طوفانی اغاز کرد .
تا جایی که انها تنها ۲۲ دقیقه برای زدن گل او صبر کردند .
ارسال کرنل از بلیند و ضربه سر اسمالینگ شیاطین سرخ را پیش انداخت .
با وجود اینکه یونایتد یک گل از حریف پیش بود ولی به حملات خود ادامه داد تا سرانجام توانست دقیقه ۳۷ توسط ماتا به گل برسد .
پاس پشت پای زیبا لینگارد و شوت دیدنی ماتا اختلاف را دو برابر کرد .
اما طوفان سرخ ادامه داشت سه دقیقه بعد شیاطین سرخ این بار توسط راشفورد به گل سوم دست یافت ارسال کرنل کوتاه بلیند به ماتا پاس ماتا در دهانه دروازه و راشفورد و دروازه خالی .
دو دقیقه بعد گل چهارم منچستر و اولین گل پوگبا برای شیاطین سرخ بازهم با ارسال کرنل بلیند به ثمر رسید تا منچستر با چهار گل به رختکن برود.
نیمه دوم لستر با دو تغییر آغاز کرد دو فوق ستاره روباه ها در فصل گذشته ریاض محرز و جیمی واردی از زمین بیرون رفتند تا لستر جان دیگر بگیرد.
تعویض لستر جواب داد و دقیقه ۶۰ گرای که به جای واردی به زمین امده بود پشت محوطه جریمه با شوتی سرکش یکی از گل های منچستر را جبران کرد .
در ادامه شیاطین سرخ هم حملاتی در دروازه لستر انجام داد دقیقه ۶۳ پاس زیبای والنسیا را لینگارد شوت زد ضربه او با فاصله بسیار اندک به بیرون رفت .
منچستر که خود را پیروز بازی میدید دست به سه تعویض زد تا به بازیکن های تیم استراحت بدهد دقایق۷۸ ,۸۳,۸۷کریک,رونی,یانگ به جای لینگارد ,راشفورد ,ماتا وارد زمین شدند و سرانجام بازی باهمین نتیجه به پایان رسید.

درباره ی عباس جنت نژاد

عباس جنت نژاد
سید عباس جنت نژاد از نه سالگی طرفدار منچستر بهار 94 با انیستاگرام منچستر پرشین شروع کردم دو ماه بعد ادمین اینستاگرام یونایتد فنز شدم . و سر انجام از شهریور 94 درخدمت شما در سایت یونایتد فنز هستم.

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *