منچستریونایتد یکی از مشتریان مهاجم فرانسوی بارسلونا

در صورت مناسب بودن شرایط، منچستریونایتد علاقمند به جذب مهاجم فرانسوی خواهد بود.

یونایتد فنز – حتی اگر به نظر میرسید که بارسلونا و اتلتیکو مادرید بر سر معاوضه سائول نیگز و آنتونی گریزمان به توافق رسیده باشد، اما حالا ظاهرا این دو باشگاه به با هم نقطه نظر مشترکی برای این انتقال ندارند و احتمال این انتقال رو به سقوط است.

نشریه Sport با بیان جزییات داستان این انتقال اذعان کرد که مهاجم فرانسوی نیوکمپ مشتریان دیگری نیز دارد.

گریزمان در ابتدا ادعا کرد که بارسلونا را تنها به مقصد اتلتیکو ترک خواهد کرد، اما از آنجا که کاتالان ها احتیاج به فروش بازیکن برای کاهش دستمزد های خود دارند، شرایط فروش گریزمان را پیگیری خواهد کرد. یکی از مقاصد احتمالی او لیگ برتر انگلستان است، جایی که از منچستریونایتد بعنوان یکی از مقاصد بالقوه برای او یاد میشود.

طبق گزارشات، بارسلونا باشگاه های لیگ برتری را مقصد مناسبی برای مهاجم فرانسوی خود میداند، چراکه تیم های لیگ برتری از پس حقوق سنگین او برخواهند آمد. همچنین گفته میشود منچستریونایتد در صورت مناسب بودن شرایط جذب این مهاجم فرانسوی، علاقمند امضاء قرارداد با وی است.

گفتنی است که باشگاه های چلسی و یوونتوس نیز دیگر مشتریان او میباشند و بنظر میرسد بارسلونا تنها میخواهد از دستمزد سنگین او خلاص شود.

نشریه Sport در مورد قیمت درخواستی بارسلونا برای گریزمان توضیحی نداده است. آنها در مذاکرات با اتلتیکو خواهان سائول به همراه ۲۰ میلیون یورو بودند.

درباره ی امیر محمد جمالی

مطلب پیشنهادی

اختصاصی: بی‌ثباتی در خط هافبک ادامه دارد؛ از احتمال خروج پل پوگبا تا حرکت به سوی آرایش ۴۳۳

پس از روی کار آمدن اوله گونار سولشر، ثبات نسبی بر منچستریونایتد حاکم شده است …

یک دیدگاه

  1. برای ۰چی باید گریزان بخریم آخه 😑

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =