چهارشنبه , تیر ۲۷ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / منچستریونایتد کاندیدای بازی دوستانه در مکزیک/ مذاکرات ادامه دارد

منچستریونایتد کاندیدای بازی دوستانه در مکزیک/ مذاکرات ادامه دارد

رسیدن به ۱۰۰ سالگی یک باشگاه چیز ساده و تکرار شدنی نیست و این دلیل باشگاه تولوکا مکزیک برای یافتن حریفی نام آشنا برای جشن گرفتن تولد این باشگاه در ۱۲ فوریه ۲۰۱۷ است.
یونایتد فنز – رئیس فوتبالی باشگاه تولوکا جیمی لئون در گفتگو با  ESPN اعلام کرد او آرزومند است تا منچستر مورینیو را از مسافتی دور به آمریکا مرکزی آورد تا این رخ داد را هرچه بیشتر به چشم بنمایاند. وقتی از او در مورد اینکه یونایتد کاندیدای این بازی هست یا خیر سوال شد او پاسخ داد:

“بله اما این موضوع هنوز تأیید نشده است. هنوز نمی خواهم خبری بدهم که موجب ایجاد شایعه و حدسیات شود. من فردا جلسه ای خواهم داشت که در این مورد بحث خواهیم کرد.”

یکی از آرزوهای لئون دیدن زلاتان در لباس منچستر در حال درخشش در ورزشگاه نمسیو دیز مانند برخی دیگر از بزرگان روی سکوها می باشد. منچستر یونایتد تنها تیمی نیست که کاندید این بازی دوستانه است اما از سوی دیگر به خواسته های رئیس باشگاه و دیگر هواداران نزدیکتر است. با توجه به اینکه نگاه لئون به ۱۰ باشگاه برتر دنیا برای این بازی است ،اما او از نام بردن بقیه باشگاه ها خودداری کرد اما از نام بردن یونایتد خودداری نکرد. گفته شده است که مذاکرات در حال پیگیری است.اگر این اتفاق بیفتد این تنها بازی منچستریونایتد در مکزیک نبوده است و پیش از این و در دوران سرالکس فرگوسن در سال ۲۰۱۰ منچستر به مصاف چیواس رفته است که این دیدار برای افتتاح ورزشگاه جدید این باشگاه بود.

درباره ی سعید یزدانی

سعید یزدانی
glory glory man united من سعید هستم و بیش از 20 ساله عاشق منچسترم و اسطوره و الگوی من سرالکس فرگوسنه کبیره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *