منچستریونایتد همچنان پیشتاز رقابت برای خرید رگیلون
منچستریونایتد همچنان پیشتاز رقابت برای خرید رگیلون

منچستریونایتد همچنان پیشتاز رقابت برای خرید رگیلون

یونایتد فنز – منچستریونایتد در هفته اخیر با رگیلون، دفاع چپ رئال مادرید در ارتباط بوده است. این مدافع چپ اسپانیایی در طی دوران قرضی اش در سویا، دوران خوبی را سپری کرد و روز شنبه عملکرد چشمگیری در دیدار مقابل اسپانیا از خود برجای گذاشت.

 

با این وجود، این بازیکن ۲۳ ساله نتوانسته زین الدین زیدان را متقاعد کند، زیرا این سرمربی فرانسوی قصد دارد با مندی و مارسلو در این پست ادامه دهد. به گزارش Mundo Deportivo این مدافع اسپانیایی، امروز به رئال مادرید گزارش خواهد داد. رگیلون منتظر است تا پیشنهاد هایی که برای آینده اش وجود دارد طبقه بندی کند، در ادامه این گزارش میبینیم که او این تابستان، باشگاه را ترک خواهد کرد اما با این حال هیچ اشاره ای به مقصد او برای فصل آینده نشده است.

 

Sport روی علاقه منچستریونایتد به این بازیکن اسپانیایی تمرکز کرده است و اذعان داشته است که سولشر رگیلون را وسوسه کرده است. ادعا هایی مطرح است که سولشر میخواهد در این تابستان مدافع چپ جدیدی به خدمت بگیرد، و رگیلون اسپانیایی به یکی از اهداف شیاطین سرخ تبدیل شده است.

 

طبق گزارشات، منچستریونایتد قصد دارد ۳۰ میلیون یورو به رئال مادرید و ۵ میلیون یورو به این بازیکن بعنوان حقوق سالیانه (احتمالا بعد از کسر مالیات) بپردازد.

 

سویا همچنان علاقمند جذب رگیلون است اما به گفته اسپورت، پیشنهاد بهتر منچستریونایتد از نظر مالی، میتواند کفه ترازو را به نفع این تیم تغییر دهد.

 

به گفته COPE، یونایتد تیم پیشتاز برای خرید بازیکن رئال مادرید است، اگرچه شیاطین سرخ نمیخواهند بند بازخرید را بعنوان بخشی از این معامله در نظر بگیرند. کوپه از اصرار سویا برای امضای قرارداد با رگیلون میگوید، اما این باشگاه اسپانیایی تنها یک قرارداد قرضی دیگر میخواهد.

 

۰

درباره ی امیر محمد جمالی

مطلب پیشنهادی

یکی از دو بازیکن منچستریونایتد می تواند به مورینیو ملحق شود

به تازگی شایعاتی پیرامون بازگشت ژوزه مورینیو به ایتالیا و اینبار باشگاه آس رم شنیده …

۳ دیدگاه

 1. من فکر نمیکنم سلسشر بودجه زیادی برای خرید داشته باشه
  پس اگر این خریدا انجام بشه سانچو رو باید بیخیال بشیم
  مگر این که فروشی داشته باشیم

  ۰
 2. از قرار رئال خواسته بند باز خرید تو قرارداد بزاره و منچستر قبول نکرده امدن رگیلون به بن بست خورده انگار البته من تو این مورد با منچستر موافقم نباید قبول کنه انگار قراره برن با دفاع چپ تیم ملی اکراین و دیناموکیف مذاکره کنن زنده باد منچستر

  ۰
 3. احساس میکنم رگیلون فرمش به لیگ برتر نمیخوره

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + شانزده =