منچستریونایتد همچنان به طور فعال شرایط بازیکن 22 ساله فیورنتینا را دنبال میکند
منچستریونایتد همچنان به طور فعال شرایط بازیکن 22 ساله فیورنتینا را دنبال میکند

منچستریونایتد همچنان به طور فعال شرایط بازیکن ۲۲ ساله فیورنتینا را دنبال میکند

یونایتد فنز – با توجه به اینکه منچستریونایتد به طور واضح نیازمند جذب یک وینگر راست است، جیدون سانچو یکی از گزینه هایی است که در این پست بیش از بقیه توجهشان را به او جلب کرده اند. با این حال، همانطور که همیشه این موضوع بیان میشود، هر سرمربی ای لیستی برای خرید بازیکنان دارد که در آن، برای هر بازیکن، گزینه بک آپ نیز وجود دارد، ظاهرا برای اوله گانر سولسشر، این گزینه بک آپ در پست وینگر راست، فدریکو کیزا میباشد.

 

این وینگر فیورنتینا این روز ها یک هدف برای بسیاری از تیم های بزرگ اروپا، مخصوصا غول های سری آ میباشد، اما ما در این ماه ها گزارشاتی در مورد علاقه منچستریونایتد به این بازیکن ۲۲ ساله دریافت شده که Gazzetta dello Sport در روز دوشنبه آن را منتشر نموده است.

 

شرایط چندان تغییری نکرده است و فیورنتینا همچنان برای کیه زا حداقل ۷۰ میلیون یورو میخواهد که اینتر و یوونتوس تمایلی به پرداخت این مبلغ ندارند. در صورتی که یکی از این باشگاه ها خواهان پرداخت این مبلغ باشد یا اینکه فیورنتینا مبلغ را کمتر کند، این انتقال میتواند انجام شود اما در صورتی که هیچکدام از آنها اتفاق نیفتد، فیورنتینا لزومی برای فروش این وینگر ایتالیایی نمی بیند.

 

 

گزارشات مبنی بر این است که منچستریونایتد نیز شرایط جذب این بازیکن را به طور فعال دنبال میکند و این بدان معناست که تیم های لیگ برتری در کورس جذب کیه زا، تنها نظاره گر نیستند. اینکه اد وودوارد و دوستان تا چه حد در این انتقال پیش رفته اند مشخص نیست اما به نظر می رسد با توجه به اینکه کیه زا قصد دارد در مسابقات یورو به صورت مستقیم به تیم ملی ایتالیا دعوت شود، چندان میلی به خروج از ایتالیا نداشته باشد.

 

منچستریونایتد در صورتی که تمایل به خرید این بازیکن را داشته باشد، مشکلی برای پرداخت این مبلغ نخواهد داشت، اما باید دید که آیا این بازیکن تمایلی به پیوستن به این تیم دارد یا خیر.

درباره ی امیر محمد جمالی

مطلب پیشنهادی

اختصاصی: بی‌ثباتی در خط هافبک ادامه دارد؛ از احتمال خروج پل پوگبا تا حرکت به سوی آرایش ۴۳۳

پس از روی کار آمدن اوله گونار سولشر، ثبات نسبی بر منچستریونایتد حاکم شده است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 11 =