پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / منچستریونایتد مطمئن از جذب مارکینیوش

منچستریونایتد مطمئن از جذب مارکینیوش

منچستریونایتد اطمینان دارد که میتواند با ۵۰ میلیون پوند، مارکینیوش را از پاریس سن ژرمن جذب کند.

یونایتد فنز – شیاطین سرخ در فکر یک مدافع جوان در تابستان آینده هستند و به گزارش Daily Mirror هدف اصلی و اولویت اول آقای خاص مارکینیوش می باشد. هر چند پاریس سن ژرمن مخالف جدایی او است اما این مدافع تیم ملی برزیل میخواهد چالشی جدید را در لیگ جزیره تجربه کند.


دو سال از قرارداد مارکینیوس با پی اس جی مانده است و او یک زوج خوب را میتواند در منچستریونایتد با اریک بایلی تشکیل دهد. مورینیو خواهان جذب چنین مدافعانی است مدافعانی که جان خود را برای تیم فدا میکنند.

دو مدافع انگلیسی منچستریونایتد فیل جونز و کریس اسمالینگ که هم اکنون مصدوم هستند از سوی مورینیو فراخوانده شده اند و باید با درد بازی کنند، هر چند که هنوز به بهبودی کامل دست نیافته اند. مارکینیوس میتواند خواسته ی مورینیو را برآورده کند او یک رقیب سرسخت و مدافع قدرتمند است.

منچستریونایتد برای جذب او تابستان  پیشنهاد خواهد داد هر چند که قدرت دست پی اس جی است و آنها باید اجازه ی خروج مارکینیوش را صادر کنند و اگر مخالف باشند این مدافع ۲۲ ساله باید خودش دست به کار شود و فشار را  بر روی مسئولان پی اس جی بیشتر کنند تا وی را بفروشند.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

۲ نظرها

  1. faghede ghade,moft gerune joloye barca festival bud utuban bud,jash bayad kimpembe ro begirim az PSG,esme in bazikon va modafeh ro be yad dashte bashid,ruzi modafeye bozorgi mishe,alan bayad zad tu gushesh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *