منچستریونایتد سرمربی دیگری را زیر نظر دارد
منچستریونایتد سرمربی دیگری را زیر نظر دارد

منچستریونایتد سرمربی دیگری را زیر نظر دارد

یونایتد فنز – منچستریونایتد پس از نشان دادن درهای خروج به خوزه مورینیو در دسامبر گذشته، مسئولیت تیم را برعهده اوله گانه سولسشر گذاشت. تحت هدایت مرد نروژی، شیاطین سرخ ۱۴ بازی از ۱۹ بازی اول خود را با پیروزی پشت سر گذاشتند و مقام او در ماه مارس دائمی شد.

 

تیم لیگ برتری به مهاجم سابق خود قراردادی ۳ ساله پیشنهاد داد، اما گزارش های منتشر شده از فرانسه حاکی از آن است که مدیران باشگاه سرمربی دیگری را تحت نظر دارند. به گزارش Le10 Spor، منچستریونایتد و بارسلونا توماس توخل، سرمربی پاریسنت ژرمن، را تحت نظر دارند.

 

مشخصات وی دو باشگاه فوق را نگران نمیکند و آنها وضعیت او را با تیم قهرمان لوشامپیونه دنبال میکنند. همچنین موقعیت سرمربی آلمانی در ورزشگاه پارک ده پرنس شکننده به نظر میرسد و آینده وی با آنها در این فصل نامعلوم است. این گزارش اضافه میکند، توخل سرمربی پاریس در فصل بعد نخواهد بود مگر اینکه پاریسنت ژرمن فصل استثنایی داشته باشد و به مرحله نهایی لیگ قهرمانان راه پیدا کند.

 

https://unitedfans.ir/uploads/images/news/139806/Capture-44-374x420.jpg

 

هرچند کمی نمایشی به نظر میرسد، اما با توجه به حذف شدن ادامه دار پاریسنت ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا، باور کردن ادعاهای پیرامون موقعیت سرمربی این تیم چندان سخت به نظر نمیرسد. اگر سولسشر با یونایتد به لیگ قهرمانان راه پیدا کند، به احتمال زیاد فصل آینده نیز در اولدترافورد ادامه خواهد داد.

 

حتی اگر او نتواند از پس این کار بر بیاید، نشانه هایی وجود دارد که باشگاه در حال ساختن چیزی برای آینده است و غیر عاقلانه به نظر میرسد که همه چیز را نابود کند و دوباره از نو شروع کند.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

اوله:گاهی امتیازات مهمتر از بازی هستند. نمایش ما قدم رو به جلو نبود

سولشر پس از بازی با وست برومویچ در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد. ۰

یک دیدگاه

  1. این خبر داره کم کم جدی میشه بخدا اگه اوله رو اخراج کنن در صورتی که سهمیه بگیره اینساگرام باشگاهو زیر فوش میزارم اگه تونستم یاد بگیرم یک کمپین توپی میزنم تا خدا هر چی قسمت کنه شما دوستانم رو هم دعوت میکنم just glazer wodward out#

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 9 =