منچستریونایتد ستاره ی بعدی فلامینگو را زیر نظر دارد

اعجوبه ی فلامینگو در تیررس شیاطین سرخ قرار دارد.

یونایتد فنز – Marca امروز در گزارشی به وضعیت فابریسیو ین، بازیکن فلامینگو پرداخته است. این جوان ۱۶ ساله به تازگی اولین قرارداد حرفه ای خود را با فلامینگو به امضا رسانده است.

در گزارش مارکا آمده، ین ستاره ی بعدی فلامینگو خواهد بود. و به همین دلیل بند فسح ۵۰ میلیون یورویی از او محافظت می کند. مارکا می گوید، منچستر یونایتد، پی اس جی و آث میلان وضعیت او را زیر نظر دارند.

تیم های ذکر شده، باشگاه هایی هستند که همیشه وضعیت اینگونه انتقال ها را زیر نظر داشته اند و علت لینک شدن ین به این تیم های بزرگ، می تواند همین موضوع باشد.

دلیل اینکه چرا مارکا باید لینک شدن یک بازیکن را به تیمهای فرانسوی، ایتالیایی و انگلیسی پوشش دهد، مشخص نیست. تنها دلیلی که وجود دارد این است که رئال مادرید به تازگی از فلامینگو وینیسیوس جونیور و رینیر ژسوس را به خدمت گرفته و مارکا نیز به نوعی به کهکشانی ها در خصوص ظهور یک ستاره ی جدید در این تیم هشدار داده است.

منچستر یونایتد از سال ۲۰۰۸ مستقیما از برزیل بازیکنی را به خدمت نگرفته است. آنها آخرین بار رافائل و فابیو را از این کشور جذب کردند. در نتیجه در صحت اخبار این چنینی حتی اگر مکررا نیز تکرار شود، تردید وجود خواهد داشت.

در صورت توافق منچستر با فلامینگو، ین می تواند زمانیکه ۱۸ ساله شد راهی انگلیس شود. او همچنین باید مشکلات مربوط به اخذ مجوز کار خود را نیز حل کند.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

ستاره ی جوان پرتغالی، تحت نظر غول های منچستر در مسابقات یورو ۲۰۲۰

مدتی است که رسانه های پرتغالی انتظار دارند نونو مندز از اسپورتینگ جدا شود. +۱

۲ دیدگاه

  1. بابا سرویس شدیم از این بازیکن ها نمی خواد

    ۰
  2. اضلا ۵۰ تا نمیرزه . معلوم نیست بتونه ستاره بشه یا نه الکی بودجه رو هم خرج اینا نکنیم

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =