منچستریونایتد دو چینش متفاوت برای بازی کردن دارد
منچستریونایتد دو چینش متفاوت برای بازی کردن دارد

منچستریونایتد دو چینش متفاوت برای بازی کردن دارد

یونایتد فنز – با نزدیک شدن به پایان فصل، اوله گنار سولشر به این باور رسیده که می تواند با دو چینش متفاوت بازی کند. منچستر یونایتد دو بازی دیگر تا اتمام فصل دارد و می تواند با کسب دو تساوی سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را قطعی کند.

 

سولشر توانست به نیمه نهایی جام حذفی و جام اتحادیه برسد ولی با شکست مقابل چلسی و منچسترسیتی از دور این رقابت ها کنار رفت. هر چند منچستر همچنان برای کسب جام شانس دارد و می تواند قهرمان لیگ اروپا شود. 

 

یونایتد این فصل بیشتر با سیستم ۱-۳-۲-۴ بازی کرده است ولی با سیستم ۲-۱-۴-۳ نیز موفقیت هایی کسب کرده است. سولشر سیستم سه دفاعه را سه بار مقابل چلسی، دو بار مقابل سیتی و دو بار مقابل لیورپول استفاده کرده است.

 

۴ برد، ۱ تساوی و ۲ باخت ثمره کار منچستر در این مسابقات بوده است. منچستر با همین چینش روز یکشنبه مقابل چلسی بازی کرد و نتیجه را واگذار کرد. سولشر در این باره گفت:

ما به اصول خود پایبندیم و به هر روشی که بخواهیم بازی می کنیم. ما دو چینش قدرتمند برای بازی کردن داریم و ۹۰ درصد به نحوه بازی خودمان فکر میکنیم ولی شما باید به هر حریفی احترام بگذارید. به نظر من در نیمه اول بازی چلسی هر دو تیم نشان دادند که شناخت بالایی از یکدیگر دارند. اواخر نیمه اول و اوایل نیمه دوم زمان های بسیار بدی برای دریافت گل هستند. من همیشه شرایط تیم حریف را در نظر می گیرم ولی چینش ترکیب بر اساس نحوه بازی است که خودمان میخواهیم نشان دهیم.

 

منبع: Manchester Evening News 

۰

درباره ی احسان حسینی

مطلب پیشنهادی

اوله: ما شانس های بهتری داشتیم؛ از فرصتی که مصدومیت های لیورپول به ما داده بود استفاده نکردیم

اوله در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی با لیورپول پاسخگوی خبرنگاران بود. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 8 =