خانه / هیچکدام / منچستریونایتد در ژانویه به ایسکو پیشنهاد میدهد

منچستریونایتد در ژانویه به ایسکو پیشنهاد میدهد

سران باشگاه منچستر خواهان جذب ایسکو می باشند.

یونایتد فنز – کالچیو مرکاتو امروز بعد از ظهر مقاله ای من باب علاقه منچستریونایتد نسبت به جذب “ایسکو”, هافبک رئال مادرید نوشته است. با استناد به این مقاله, جوزه مورینیو می توانست در صورت تمایل در ژانویه پیشنهادی برای جذب او به باشگاهش ارائه دهد. این در حالی است که باشگاه های ایتالیایی مانند یوونتوس و اینتر هم به دنبال قرارداد بستن با وی هستند.

این وبسایت ادعا می کند که طبق اخبار نشریه AS , زین الدین زیدان همچنان روی این بازیکن در ترکیب تیمش حساب می کند. با وجود کم بازی گرفتن زیدان از او, این مربی فرانسوی مایل به از دست دادن او نیست; حتی اگر این خواسته ی او به خاطر محروم شدن رئال مادرید از سوی فیفا از قرارداد بستن با بازیکنان تا آینده ی نزدیک باشد.
مشکل اینجاست, اسپورت ویتنس تمام مدارک مکتوب نشریه AS را زیر و رو کرده است اما مدرکی دال بر صحت این ادعا ها نیافته است. آنها در یک فروشگاه اسپانیایی تنها توانستند یک مقاله درباره ی نیمکت نشینی ایسکو زیرنظر زیدان پیدا کنیم که ادعا می‌کرد این بازیکن در این فصل تنها ۱۷۴ دقیقه بازی کرده است.
این اتفاقات داستان های ساختگی کالچیو مراتو نیستند, بلکه در این هفته گفته شده است که بستن قرارداد با ایسکو برای یونایتد آسان تر شده است چرا که مالکان میلان عقیده دارند ایسکو برای بازی در این تیم به اندازه کافی خوب نیست.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *