منچستریونایتد در حال مذاکره جدی برای سانچو؛ شیاطین سرخ آماده برای پرداخت ۸۰ میلیون پوند

به نظر می رسد انتقال سانچو به اولدترافورد در این تابستان انجام خواهد شد.

یونایتد فنز – به گزارش Athletic، منچستر یونایتد به صورت جدی در حال مذاکره برای جذب جیدون سانچو است؛ این در حالیست که انتظارات برای رسیدن به توافق افزایش یافته است.

یونایتد آماده است برای این انتقال ۸۰ میلیون پوند بپردازد. مبلغی که ابتدا در آلمان به عنوان قابل پرداخت برای دورتموند اعلام شد. اما گفته می شود که آنها ۲۰ میلیون پوند اضافی برای بندهای اضافی و قابل دستیابی درخواست می کنند که مقدار کمی نیست.

مذاکرات جدی در مورد قیمت سانچو آغاز شده و منچستر امیدوار شده است که بروسیا دورتموند با مبلغ کمتری نسبت به قیمت درخواستی تابستان گذشته این انتقال را بپذیرد. چندین منبع این بار تمایل به یافتن راه حل را گزارش می کنند.

نکته ی مهم این است که با این حال بحث ها تاکنون به باز بودن سازش اشاره کرده و منابع اولدترافورد در این مرحله موقعیت را مثبت ارزیابی می کنند. در حالت ایده آل، منچستر دوست دارد قرارداد وینگر انگلیسی را قبل از شروع مسابقات جام ملتهای اروپا در آخر هفته آینده جمع بندی کند اما مشخص شده است که با پیوستن سانچو به تیم ملی انگلیس، این مسئله مشکلات دیگری را به وجود خواهد آورد.

بودجه منچستر در صورت جذب سانچو در حدی نیست که برای انتقالات بعدی مورد استفاده قرار گیرد.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

مقاله: هواداران منچستر یونایتد خواهان جذب مانوئل لوکاتلی

مانوئل لوکاتلی با شروعی فوق العاده در یورو ۲۰۲۰، توجه ها را به سوی خود …

۲ دیدگاه

  1. فقط مهاجم نوک مثل کین با این پول غرزش خربد داره واسه وینگر راست الان اماد گرینوود داریم اما کین نمیشه از کنارش گزشت راحت حیفه بره به تیم رقیبمون این فصل کین بخرن فصل بعدی اگه لازم شد یه وینگ راست قحطیه بازیکنم نیست که حتما سانچو باشه درسته بازیکن عالیه اما با توجه به خواست کین رفتن به تیم دیگه نباید فرصت از دست بدیم هالند عمرا بیاد منچستر با وجود رئال بارسا کلی رقیب دیگه پس کین بهترین مهاجم قابل دسترس با ۱۲۰ میل نهایت میشه خریدش گرونه اما میصرفه

    ۰
    • فکر نکنم تاتنهام بذاره کین جدا بشه چون هنوز از قراردادش مونده مثل قضیه پوگبا خودمون که نذاشتیم حالا چ برسه که طرف مقابل دنیل لوی هس..

      ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =