خانه / هیچکدام / منچستریونایتد در آستانه خرید گلسون مارتینز

منچستریونایتد در آستانه خرید گلسون مارتینز

روزنامه ابولای پرتغال در اخرین نشریه خود پرده از اسرار مورینیو و علاقه اش به مارتینز برداشت…

یونایتدفنزA Bola در اخرین نشریه خود از تمدید قرارداد مارتینز با اسپورتینگ لیبسون خبر داد که حاوی یک بند ازادسازی به ارزش ۱۰۰ ملیون یورو است.

البته علاقه منچستر به او نیز فاش شده است و گفته شده استعدادیابان یونایتد تا به حال ۱۵ بازی او را نگاه کرده اند و تصمیم گرفته اند بازررسی خود را به مرحله بعد ببرند، ابولا حتی لیست دقیق افرادی که هر یک از بازی های او را تحت نظر گرفته بودند منتشر کرده است.
بر اساس عقیده ابولا در سیاست باشگاه منچستر، هر بازیکنی که پس از ۱۵ بازی به مرحله بعد صعود پیدا کند یعنی از علاقه خود مربی برخوردار است و احتمالا در اینده به لیست خرید یونایتد اضافه خواهد شد. البته این به این معنی نیست که صد در صد مورینیو هر کاری میکند تا او را به بازیکنان خود اضافه کند، این تنها به این معنیست که بررسی او وارد مرحله جدی تری شده است.

البته که منچستر حاضر نیست برای او ۱۰۰ ملیون یورو بپردازد، قطعا مارتینز ارزش چنین مبلغی را ندارد، اسپورتینگ لیبسون هم از این قضیه اگاه است و به نظر میرسد میخواهد از علاقه منچستر به مارتینز استفاده کند تا قیمت او را در بازار افزایش دهد.

درباره ی فرشید دیناری

فرشید هستم، فرشید دیناری. از زمانی که فوتبال رو شناختم عاشق زلاتان شدم و هستم و به هر تیمی که رفته به عشقش دنبالش رفتم. سابقه فعالیت تو فن پیج پاری سن ژرمن دارم ولی از وقتی زلاتان به برگترین باشگاه دنیا اومد جدی تر از همیشه دارم فعالیت میکنم. به امید قهرمانی خدا و تیمش

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *