خانه / بازیکنان / منچستریونایتد درصدد تمدید قرارداد با شش بازیکن

منچستریونایتد درصدد تمدید قرارداد با شش بازیکن

چندین بازیکن از یونایتد از جمله خوان ماتا و آندر هررا در سال آینده به پایان قرارداد خود خواهند رسید ولی مورینیو خبرهای خوبی برای آینده آنها دارد.

یونایتد فنز – خوزه مورینیو در صحبت هایش به این مطلب اشاره داشت که در این فصل، باشگاه قرارداد شش تن از بازیکنان را تمدید خواهد کرد. اشلی یانگ، خوان ماتا، آندر هررا، لوک شاو، دالی بلیند و سم جانستون رسما وارد آخرین سال از مهلت قراردادشان می شوند ولی در همه آنها بند تمدید تا یک سال دیگر برای یونایتد وجود دارد. حدس و گمان ها از این قرار است که آینده لوک شاو در گرو گرایش یونایتد به دنی رز می باشد و درهمین احوالات بارسلونا نیز با هررا ارتباط برقرار کرده است ولی بر اساس گزارشات M.E.N. Sport تمرکز این هافبک بر روی ادامه کار با شیاطین سرخ است.

یونایتد سعی بر این دارد که مانند آرسنال درگیر مواردی چون الکسیس سانچز و آکسلید چمبرلین که باوجود مهلتی کمتر از ۱۲ ماه پیشنهادات جدید را رد کرده اند نشود، هرچند زلاتان ابراهیموویچ، مایکل کریک و مروانه فلینی کمتر از یک سال تا پایان قرارداد فرصت دارند ولی مورینیو پیشنهاد داده است که می توانند فعالیت خود را در کمپین ادامه دهند.

او در مورد بند تمدید یکساله قرارداد می گوید:

” مسلما خیلی اهمیت دارد، این که باشگاه می تواند این انتخاب را داشته باشد که یک سال دیگر تمدید کند پس بازیکن در سال آخر قراردادش نیست، در میان آنها فقط زلاتان و کریک هستند که باید در انتهای فصل وضعیت خود را بررسی کنند و تصمیم خود را بگیرند، بقیه بازیکنان تا پایان فصل ۱۹-۲۰۱۸ تحت کنترل باشگاه قرار دارند یعنی تا ژوئن ۲۰۱۹٫ “

لازم به ذکر است که مورینیو در صحبت هایش در مورد کسانی که تا پایان فصل فرصت دارند اشاره ای به فلینی نداشت.

با درایت ادوودوارد مدیر اجرایی باشگاه و ایجاد ابتکار عمل برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ در قرارداد آندرهررا پس از انتقال او از اتلتیکو بیلبائو و گنجاندن بند تمدید قرارداد، این امکان فراهم شد، هرچند مشخص نیست که این مساله در قرارداد ماتا که پنج ماه زودتر از او از چلسی به یونایتد انتقال یافت رعایت شده است یا نه ولی مورینیو به این مساله اشاره کرده است که او می تواند تا ۲۰۱۹ باقی بماند.

خوزه در ابتدای فصل ماهی پر از هیجان را پشت سر گذاشت، سه بازی اول را پیروز شد، ۱۰ گل به ثمر رساند و در کلین شیت هتریک کرد، با این حال او خاطر نشان کرد که سبک بازی همواره بر اساس شرایط حریف تغییر خواهد کرد همانطور که فصل پیش در مقابل قهرمان لیگ با ایجاد تغییر در تاکتیک های دفاعی ضربه ای سهمگین بر او وارد آورد.

او افزود:

” ما همیشه سعی می کنیم بهترین بازی را ارائه دهیم، اگر واقع بین باشید خواهید دید که قهرمان فصل پیش لیگ برتر هیچ وقت هجومی بازی نمی کرد، آنها سبکی دفاعی داشتند و روی ضد حملات برنامه ریزی می کردند، و خوب با توجه به نتایج دیدید که دلیل پیروزیشان نیز همان بود. ما بر اساس خصوصیات و توانایی های بازیکنان خودمان پیش می رویم، ما فوتبال حقیقی را بازی می کنیم و سعی می کنیم پیروز باشیم. اگر روزی لازم بود برای کسب نتیجه دفاعی بازی کنیم این کار را خواهیم کرد، مثلا اگر در ورزشگاه استوک در مواقعی احساس کنیم از جانب حریف تحت فشار هستیم باید واقع بین باشیم و فروتنانه با حقیقت برخورد کنیم. اگر از من بپرسید که می خواهید هفت نفره دفاع کنید، همان گونه که خیلی از تیم ها این کار را کرده اند، خیر ما این کار را نمی کنیم، ما میریم و به بهترین شکل بازی خواهیم و گل خواهیم زد. ولی اگر حریف بر ما چیره شود ما واقع بین خواهیم بود و سبک بازی خود را تغییر خواهیم داد.”

 

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

غیر رسمی: دارمیان به یوونتوس پیوست

مدافع ایتالیایی شیاطین سرخ بالاخره این تیم را ترک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *