خانه / هیچکدام / منچستریونایتد خواهان هافبک جوان خنک

منچستریونایتد خواهان هافبک جوان خنک

گفته میشود که مورینیو از مسئولان منچستریونایتد خواسته تا ویلفرد اندیندی را به به خدمت بگیرند.

یونایتد فنز- منچستریونایتد مشتاق است تا اندیندی، هافبک جوان خنک را به خدمت بگیرد. اندیندی پیش از این زیر نظر مسئولان لستر سیتی بوده است.

گرگ ها در تابستان با مسئولان خنک به توافق ۱۵ میلیون پوندی برای خرید اندیندی رسیده بودند اما این انتقال منتفی شد. حالا آلنیجریاساکر اذعان داشته است که منچستریونایتد فعلا نقشه ای برای رقابت با لستر سیتی در خرید این هافبک جوان ندارد.

گفته میشود که مورینیو از استعادیابان منچستریونایتد خواسته است تا بازی های این هافبک ۱۹ ساله را زیر نظر بگیرند. اما در حال حاظر منچستریونایتد استعدادیابی را در خدمت دارد که بازی های این هافبک باشگاه خنک را به خوبی میشناسد و همین موضوع میتواند به این انتقال کمک کند‌.

گفته میشود که منچستریونایتد اگر او را بخواهد باید در ژانویه با لستر برای خرید او رقابت کند. باشگاه خنک نیز میخواهد از این رقابت استفاده کند تا از فروش ستاره نیجریه ای خود پول خوبی به جیب بزند. او ۲۹ دیدار برای باشگاه بلژیکی انجام داده است و ۳ گل زده است. همچنین او در تیم ملی زیر ۲۰ سال نیجریه بازی میکند.

درباره ی امیر محمد جمالی

امیر محمد جمالی
سلام ، من امیرمحمد جمالی هستم. دو سال نویسنده وبلاگ های بازی رایانه بودم ، دو ساله که تو حیطه ورزشی فعالیت میکنم. من به مجموعه یونایتد فنز اومدم تا به شما هواداران منچستریونایتد خدمت کنم... با تشکر

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *