خانه / هیچکدام / منچستریونایتد به دنبال شکست آبی های لندن در انتقال باکایوکو

منچستریونایتد به دنبال شکست آبی های لندن در انتقال باکایوکو

پس از عملکرد درخشان موناکو در این فصل باشگاه های زیادی علاقه ی خود را به بازیکنان این تیم نشانه داده اند.

یونایتد فنز- به گزارش The Sun باشگاه فرانسوی این فصل عملکرد شگفت انگیزی در لیگ فرانسه و لیگ قهرمانان اروپا داشته است که بستر مناسبی برای باکایوکو بوده است که بتواند پتانسیل خود را به باشگاه های بزرگ اروپا نشان دهد.
موناکو به طور غیره منتظره ای تیم اول گروه خود در لیگ قهرمانان اروپا با حضور تاتنهام و بایرلورکوزن شد و حالا در مرحله ی یک هشتم نهایی باید با منچسترسیتی رو به رو شود.
موناکو امیدوار است که بتواند ستاره های خود را تا پایان فصل حفظ کند ولی میداند که رد کردن پیشنهاد های وسوسه کننده ی تیم های اروپا مشکل است.
باکایوکو یکی از بازیکنان خوب موناکو در این فصل بوده است و چلسی علاقه ی خود برای انتقال او را به گوش چلسی رسانده است، درحالی که منچستریونایتو نیز علاقه مند به خدمت گیری او در تابستان است.

nintchdbpict000289804397

ولی این علاقه چلسی شاید باعث شود منچستریونایتد زودتر به فکر آوردن این بازیکن به عنوان جانشین بلند مدت برای کریک باشد. چلسی همچنین به دنبال سیدیبه نیز میباشد و آنها امیدوارند با توجه به اینکه قصد انتقال دوبازیکن از موناکو را دارند در انتقال باکایوکو نیز دست بالا را نسبت به منچستریونایتد داشته باشند. با فروش اسکار آبراموویچ به کنته این اجازه را داده است که تمام ۶۰ میلیون پوند حاصل از فروش اسکار را خرج کند.
باکایوکو یک هافبک قدرتمند است که توانایی گلزنی نیز دارد او در دوبازی اخیرش دو بار موفق به گل زنی شده است. موناکو در انتقال بازیکنانش مشتاقانه عمل نخواهد کرد چرا که بازی های سخت پیش رو که سرنوشت این فصل آنهارا مشخص خواهند کرد بدون حضور ستارگان تیم بسیار سخت تر خواهند شد.

 

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *