یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / منچستریونایتد به دنبال تمدید قرارداد دخیا

منچستریونایتد به دنبال تمدید قرارداد دخیا

دخیا در فصل جاری عملکرد خیره کننده ای داشته و بار ها دروازه ی شیاطین سرخ را نجات داده است. این موضوع باعث شده تا سران منچستریونایتد هوشیار باشند که او را از دست ندهند.

یونایتد فنز- به گزارش خبرگزاری Telegraph مچستریونایتد مذاکرات اولیه با دخیا را برای یک قراراد طولانی مدت آغاز کرده است. قرارداد دخیا در پایان فصل آینده به پایان میرسد و البته یک گزینه ی تمدید یکساله هم در قرارداد او وجود دارد. ژوزه مورینیو هفته ی آینده گفت که که این گزینه ی تمدید قرارداد اگر نیاز باشد فعال خواهد شد اما باشگاه به دنبال حفاظت از دخیا و تضمین حضور طولانی مدت او با تمرید طولانی مدت قراردادش است.

اطلاعات به دست آمده حاکی از این است که مذاکرات در مراحل اولیه است، و تماسی بین سران منچستریونایتد و نمایندگان دخیا حدود دو هفته پیش انجام شده است. گزینه ی مذکور در قرارداد دخیا میتواند کمی برای شیاطین سرخ وقت بخرد تا تمدید قرارداد دخیا را به مراحل پایانی برساند، مخصوصا اگر رئال مادرید دوباره به سراغ جذب این سنگربان اسپانیایی برود. رئال مادرید در سال ۲۰۱۵ اقدام به جذب دخیا کرد که ناموفق بود.

آنها پیشنهادی به ارزش ۲۹ میلیون پوند به اضافه ی کیلور ناواس ارائه کردند که در لحظات پایانی پنجره ی نقل و انتقالاتی همه چیز به هم ریخت که باعث رنجش طرف اسپانیایی شد.

پس از آن دخیا یک قرارداد ۴ ساله با شیاطین سرخ امضا کرد که گزینه ی تمدید یک سال بیشتر را هم داشته باشد اما رئال مادرید از آن زمان علاقه ی خود برای جذب دخیا را از دست نداده است. مورینیو تابستان گذشته اجازه ی ترک باشگاه و پیوستن به رئال مادرید را به دخیا داد اما رئال مادرید در آن زمان روی به خدمت گرفتن کیلیان امباپه تمرکز کرده بود که در نهایت به پاریسن ژرمن پیوست. حالا این سرمربی پرتغالی هیچ علاقه ای به فروش دخیا ندارد و جمعه ی گذشته از علاقه ی خود برای نگه داشتن دخیا در الدترافورد سخن گفت:

این واضح است که ما خواهان از دست دادن گزینه ی موجود در قرارداد او نیستیم. باشگاهی که میخواهد بهتر و بهتر و بهتر شود نباید دروازه بانی مانند او را از دست بدهد و گزینه ی تمدید یکساله محو شود. اما مسلما ما به دنبال ارائه ی پیشنهادی هستیم که او را بسیار بیشتر از بند تمدید یکساله ی مذکور در باشگاه نگه دارد، اما ما قطعا این بند را فعال خواهیم کرد.

من درباره ی مبلغ و شرایط قرارداد مذاکره نمیکنم فقط میگویم که این اتفاق حتمی است. همه ی شما موافقید که نباید دخیا را از دست بدهیم.

خورخه مندز مدیر برنامه های دخیا، مدیر برنامه های مورینیو نیز هست و او چهارشنبه برای مذاکره درباره ی جزئیات قرارداد جدید مورینیو در منچستر حضور داشت و مذاکرات را با وودوارد انجام داد. ممکن است که صحبت هایی درباره ی دخیا نیز مطرح شده باشد. انتظار میرود قرارداد جدید مورینیو او را تا سال ۲۰۲۱ در الدترافورد نگه دارد و همانند قرارداد دخیا بند تمدید قرارداد یکساله هم داشته باشد و احتمال دارد که این تمدید قرارداد در هفته ی جاری رسما اعلام شود.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

پریرا برای اولین بار به تیم ملی دعوت شد

پس از گمانه زنی ها درباره ی اینکه پریرا سرانجام برای کدام تیم ملی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *