دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / خبر اسلایدی / منچستریونایتد به سرج اوریر علاقه مند است

منچستریونایتد به سرج اوریر علاقه مند است

سرج اوریر،مدافع پاریس سن ژرمن با قیمت ۱۷.۵ میلیون پوند در دسترس است..

یونایتدفنز-سرج اوریر مورد نیاز پاریس سن ژرمن نبوده است و در تور پیش فصل آنها در آمریکا حضور ندارد.این مدافع اهل افریقای جنوبی به همراه باقی تیم سفر نکرده و به نظر خرید جدید تیم پاریسی یعنی دنی آلوز جای او را پر کرده است. حاتم بن عرفا و گرگوژ کریچوویاک هم به همراه اوریر از تیم کنار گذاشته شده اند و آینده ای مبهم دارند.به هر حال روزنامه ی فرانسوی L’Equipe مدعی است منچستریونایتد به این مدافع علاقه مند است و میتواند پیشنهادی جهت خرید او ارائه کند.


بعد از اینکه خوزه مورینیو این هفته فاش کرد که شیاطین سرخ دو خرید دیگر هم نیاز دارند، انتظار میرود این تیم باز هم بازیکنانی را به ترکیبش اضافه کند.
پست مدافع راست از پست هایی است که منچستریونایتد باید جهت کم کردن بار از روی دوش آنتونیو والنسیا آن را تقویت کند.نشریه ی L’Equipe گزارش داده است که این بازیکن با قیمتی بین ۱۷.۵ تا ۲۱ میلیون پوند در دسترس است.
با این وجود این مدافع سال پیش هنگامی که برای بازی مقابل آرسنال به انگلیس آمده بود به علت حمله به یک افسر پلیس نسبت به ورود به انگلستان ممنوع شد که این موضوع میتواند این انتقال را پیچیده کند.

مورینیو این هفته در مورد فعالیت های نقل و انتقالاتی منچستریونایتد اذعان کرد:

“ما کارمان تمام نشده است.از خرید لوکاکو و لیندلوف به تنهایی خوشحال نیستیم.
بازیکنان بیشتری نیاز داریم.چهار بازیکن میخواستیم،پس میتوانم بگویم ۵۰ درصد کارمان پایان یافته اما نمیگویم زیرا همه چیز به شدت سخت است.دوست ندارم جای ادد وودوارد باشم و مذاکره کنم زیرا شرایط واقعا دشوار است.پس شاید دو بازیکن نخریم،یک بازیکن میخریم اما جهت تقویت بهتر تیم به یک بازیکن دیگر هم نیاز داریم.”

درباره ی سید محمد حسینی ولامدهی

سید محمد حسینی ولامدهی
سلام سید محمد حسینی هستم با افتخار برای پوشش اخبار منچستریونایتد و این مجموعه کار میکنم و #ما_خستگی_ناپذیریم

جعبه "همچنین ببینید"

تقویت رقبا هرگز! آنتونی به لندن نمیرود

به گفته ی مدیر برنامه های مارسیال این بازیکن خواهان جدایی از شیاطین سرخ است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *