یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

منچستریونایتد برای رگیلون با رئال مادرید ارتباط برقرار کرده است

منچستریونایتد از خرید رگیلون مطمئن نیست.

یونایتد فنز- آینده رگیلون همچنان یکی از موضوعات اصلی رسانه های ورزشی اسپانیا است و این وضعیت تا زمانی که تکلیف مقصد او مشخص نشود، ادامه خواهد داشت.

 

عملکرد تاثیرگذار در دوره قرضی برای سویا، این مدافع چپ اسپانیایی را مورد تحسین همگان قرار داد و منچستریونایتد یکی از باشگاه های لیگ برتری بود که بیش از هر تیمی به جذب این بازیکن لینک شد.

 

نسخه ویرایش چهارشنبه Marca گزارش داد که شیاطین سرخ برای جذب این بازیکن با رئال مادرید تماس داشته اند، هرچند جذب این بازیکن برای اوله گنار سولشر دشوار است. روزنامه اسپانیایی گزارش میدهد که در مورد کاری که قرار است رئال مادرید با رگیلون انجام دهد، شک هایی وجود دارد. آنها مطمئن نیستند که آیا او را دوباره قرض بدهند یا خیر، احتمال بازگشت او به سویا وجود دارد، یا برای کمک به تراز مالی و ذخیره پول در این تابستان، او را می فروشند.

 

مارکا تصریح کرد که هر گونه فروشی با بند بازخرید خواهد بود و رئال مادرید توان تصمیم گیری برای آینده بازیکن را خواهد داشت و این اتفاق موجب توقف منچستریونایتد در این انتقال شد.
 

رگیلون نیز رئال مادرید را باشگاه آینده خود میبیند و نمیخواهد رابطه خود را با لوس بلانکوس قطع کند، او میخواهد امکان درخشیدن در لباس رئال مادرید را زنده نگه دارد.

 

چنین شرایطی ممکن از نظر منچستریونایتد را به سمت گزینه های دیگر معطوف کند. آنها نمیخواهند سکوی پرتابی برای پیشرفت بازیکن باشند تا این تیم مادریدی بازیکن خود را بازخرید کند.

 

حتی اگر چنین بندی وجود نداشته باشد، تمایل رگیلون برای بازی در رئال مادرید، همیشه این نگرانی را بوجود خواهد آورد که او در انتظار برای بازگشت به سانتیاگو برنابئو باشد.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x