منچستریونایتد برای خرید سانچو تنها دو هفته زمان دارد
منچستریونایتد برای خرید سانچو تنها دو هفته زمان دارد

منچستریونایتد برای خرید سانچو تنها دو هفته زمان دارد

یونایتد فنز – به گزارش Bild، با توجه به کسب سهیمه لیگ قهرمانان اروپا توسط شیاطین سرخ، بروسیا دورتموند آگاه است که آنها برای جذب سانچو جدی هستند. چه بسا که اکنون بودجه نقل و انتقالات شیاطین سرخ بیشتر خواهد بود.

طبق گفته بیلد، پس از اینکه دورتموند پیشنهاد ۹۸ میلیون یورویی شیاطین سرخ را رد کرده است، مبلغ ۱۲۰ میلیون یورو در ازای فروش وینگر جوان خود درخواست کرده است و ادعا می شود یونایتد در حال ارائه پیشنهاد جدیدی برای سانچو است. سانچو به بازگشت به فوتبال انگلیس و همچنین پیوستن به منچستریونایتد علاقه مند است.

بیلد اظهار داشت که دستیابی به توافق باید طی دو هفته آینده صورت بگیرد، زیرا اگر سانچو برای سفر به تور پیش فصل دورتموند به سوئیس در تاریخ ۱۰ آگوست همراه زنبور ها باشد، دیگر او فروخته نخواهد شد. این می تواند یک اهرم فشار بر اد وودوارد باشد.

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

رومرو میتواند با قراردادی آزاد راهی مستایا شود

همه چیز نشان میدهد که انتقال رومرو  به والنسیا میتواند به صورت رایگان انجام شود. …

۲ دیدگاه

  1. با گرفتن سهمیه الان باید ودوارد خواسته های اوله برای جذب بازیکن خصوصا سانچو رو انجام بده و مطمئنا این انتقالتا ۱۰روز آینده قطعی خواهد شد.
    به امید برگشت به دوران طلایی منچستر یونایتد

    ۰
  2. باید قبل سانچو بقیه پست هارو تقویت کنیم وگرنه با قیمتی ک دورت میخاد اگه بگیریمش بقیه تیما هم قیمت بالا میدن کلا ب مشکل میخوریم

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =