منچستریونایتد این هفته مقابل جمعیت بسیار کمی بازی خواهد کرد
منچستریونایتد این هفته مقابل جمعیت بسیار کمی بازی خواهد کرد

منچستریونایتد این هفته مقابل جمعیت بسیار کمی بازی خواهد کرد

یونایتد فنز – عصر پنجشنبه در ساعت ۲۰:۲۵، منچستریونایتد در لیگ اروپا با آلکمار هلند روبرو می‌شود. این جذاب ترین رقابت برای طرف لیگ برتری نیست، اما این رقابت اغلب فرصتی برای بازدید از باشگاه های جدید و یافتن زمین بازی هایی با جو عالی را فراهم می‌کند. اما ممکن است این هفته اینگونه نباشد.

 

چاپ دوشنبه De Telegraaf توضیح می‌دهد که آلکمار تاکنون فقط ۱۱ هزار بلیط برای این بازی به فروش رسانده و انتظار نمی‌رود که فروش بیشتری داشته باشند. دلیل این امر آن نیست که منچستریونایتد دیگر جذابیتی که در گذشته داشت را ندارد، بلکه بیشتر به خاطر قوانین یوفا در فروش بلیط است.

 

سخنگوی آلکمار به روزنامه هلندی گفت: 

 

مشکل این است که ما فقط می‌توانیم بلیط را به دارندگان بلیط های فصل و دارندگان کارت باشگاه بفروشیم، و آنها باید کارت خود را یک روز قبل از قرعه کشی خریداری میکردند.

 

 

و آن روز ۲۹ آگوست بود، بنابراین اکنون هیچ راهی برای این وضعیت وجود ندارد. احتمالا بعضی از هوادارن آلکمار وجود دارند که به خودشان برای گرفتن کارت هواداری زحمت نداده اند و حالا که منچستریونایتد به عنوان حریف ما مشخص شده، بسیار ناراحت و پشیمان هستند.

 

قانون یوفا عمدتا به خاطر متوقف کردن سفر هواداران است. در این حالت، منچستریونایتد قادر به خرید بلیط های فروخته نشده در بخش خانگی است.

 

ظرفیت AFAS Stadion حدود هفده هزار نفر است.

 

 

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

سولشر: می خواهیم روند برد خود را در این بازی نیز ادامه دهیم؛ می خواهیم تیمی باشیم که مقاومت ها را در هم بشکند

کنفزانس خبری سرمربی شیاطین سرخ، اوله گنار سولشر، در آستانه بازی برگشت مقابل باشاک شهیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + شش =