منچستریونایتد از برنامه هایی که فصل آینده برای هانیبال مجبری دارد پرده برداشت
منچستریونایتد از برنامه هایی که فصل آینده برای هانیبال مجبری دارد پرده برداشت

منچستریونایتد از برنامه هایی که فصل آینده برای هانیبال مجبری دارد پرده برداشت

یونایتد فنز – منچستریونایتد امیدهای زیادی به هانیبال مجبری جوان دارد، اما ممکن است مدتی طول بکشد تا او در ترکیب تیم اول حضور پیدا کند.

نیل وود، سرمربی تیم زیر ۲۳ ساله های منچستریونایتد می‌گوید هانیبال مجبری به جای حضور در تیم اول، همچنان بخشی از تیم جوانان در فصل آینده خواهد بود.
 
مجبری ۱۷ ساله، در اولین فصل حضورش در فوتبال انگلیس همگان را تحت تأثیر قرار داد، زیرا او تنها یک سال پس از ترک موناکو با ۱۰ میلیون یورو و پیوستن به یونایتد، به تیم زیر ۲۳ ساله ها کمک کرد تا به لیگ برتر ۲ صعود کند.
 
این هافبک خلاق در سپتامبر گذشته اولین بازی خود را برای تیم زیر ۱۸ ساله های شیاطین سرخ  انجام داد تا در صدر بهترین بازیکنان تیم، فصل را به اتمام رساند.
 
بسیاری از هواداران بعد از اولین فصل خارق العاده، مشتاق دیدن مجبری در اولدترافورد هستند، اما سرمربی تیم جوانان هشدار داده است که انتظارات موجود از جوانان نباید بیش از اندازه باشد.
نیل وود به MEN Sport گفت:
من فکر می کنم آنچه شما باید به خاطر داشته باشید این است که هانیبال هنوز یک پسر جوان است، او تنها ۱۷ سال دارد. مدت زیادی نیست که او در اینجا حضور دارد و باید چند فصل کامل دیگر را در تیم جوانان سپری کند.
 
فکر می کنم مردم به برچسب قیمت بازیکنان بیش از حد توجه می‌کنند و این تقصیر هانیبال نیست. بنابراین به عقیده من او یک بازیکن جوان با پتانسیل بالا است، او یکی از بازیکنان جوانی است که توانایی بالقوه ای دارد، اما هنوز پیشرفت و یادگیری زیادی در راه او وجود دارد.
 
وی ادامه داد:
ما هنوز باید او را به سطح بالاتری برسانیم تا مجبور شود حتی با تیم اول تمرین کند. بنابراین در حال حاضر هیچ عجله ای برای اعمال فشار به او برای قرار گیری در تیم اول وجود ندارد.
 
 فکر می کنم در حال حاضر چالش او در تیم زیر ۲۳ ساله ها برایش کافی است و ما قصد داریم او را تحت فشار قرار داده و سعی کنیم هرچه سریعتر او را برای حضور در تیم اول آماده کنیم، اما در عین حال اگر آماده نباشد، برای انجام این کار عجله ای نخواهیم کرد.
۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

مقاله: منچستر یونایتد در حال حاضر ستاره های آکادمی سال آینده را تحت فشار قرار داده است

در حال حاضر یونایتد استعدادهای جوان زیادی در آکادمی دارد که پتانسیل ورود به تیم …

یک دیدگاه

  1. بی صبرانه منتظر بازی مجبری تو تیم اصلیم. خوب میشه اگه کم کم تو بازیایی که داریم می بریم، مجبری رو جای پوگبا( چون فکر کنم تقریباً هم پستن) تو اواخر بازی بیارن و کم کم تو بازیای نه چندان مهم بهش بیشتر بازی بدن تا خودشو نشون بده. امیدوارم سولسشر مجبری رو در حد بازی تو تیم اصلی( حتی به عنوان ذخیره) ببینه.

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 13 =