چهارشنبه , تیر ۲۷ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / منچستریونایتد آماده پرداخت دستمزد هفتگی دخئا است

منچستریونایتد آماده پرداخت دستمزد هفتگی دخئا است

آخرین وضعیت دخئا قبل از دربی شهر منچستر

یونایتدفنز-مورینیو در حال آماده شدن برای دربی منچستر در روز پنج شنبه است که میتواند نقشی حیاتی بر امید شیاطین سرخ برای قرارگیری در تاپ فور داشته باشد. ولی به نظر میرسد مورینیو از حالا در حال برنامه ریزی اقدامات بعدی اش در نقل و انتقالات تابستانی پیش روست. دخیا برای مدتی طولانی به رئال مادرید لینک شده است تا جایگزینی برای ناواس باشد که زیر بار انتقادات شدید است. و ایستگاه رادیویی onda cero میگوید که :

منچستریونایتد آماده ی مذاکره با رئال مادرید برای فروش دخیا با واسطه گری خورخه مندز است. مندز که مدیر برنامه های مورینیو نیز هست آشکارا به رئال گفته است که دخیا خواستار پیشنهادی با دستمزد هفتگی نزدیک ۲۰۰ هزار پوند است. ولی غول های اسپانیایی آماده ی پرداخت چنین دستمزدی نیستند، همانطور که از آنها پرداخت دستمزد هفتگی ۲۹۰ هزار پوندی که پوگبا تابستان گذشته درخواست کرده بود امتنا کردند. مبلغی که منچستریونایتد با پرداخت آن موافقت کرد.

 

با توجه به فروش گذاشتن منزل خود،دخئا بیش از پیش شایع پیوستن خود را به رئال مادرید تشدید کرده است وی همچنین در مصاحبه های خود اذعان میکند که جو الدترافورد را دوست دارد و عاشق منچستریونایتد است حال باید ببینیم آیا رئال مادرید پس از ۳ سال پیگیری شرایط خرید دخئا سرانجام موفق به خرید این دروازه بان ۲۶ سال اسپانیایی میشود یا خیر؟ امری که در سال ۲۰۱۵ در حال رخ دادن بود ولی بعلت دیر رسیدن مدارک قبل از پایان نقل و انتقالات تابستانی این امر انجام نشد

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *