منچستریونایتد چشمگیرترین پیشنهاد را برای جذب مدافع فیورنتینا ارائه می دهد

یونایتد به دنبال یک مدافع میانی جدید است و از این رو رسانه ها بازیکنان زیادی را به شیاطین سرخ لینک کرده اند.

یونایتد فنز – طی هفته های گذشته، گزارش ها در ایتالیا به طور منظم به علاقه منچستریونایتد به نیکولا میلنکوویچ از فیورنتینا معطوف بوده اند.

روز سه شنبه، Calciomercato توضیح داد که این مدافع هدف مشخصی برای تیم اوله گونار سولشر است و آنها مذاکرات را با نماینده او، فالی رمضانی آغاز کرده اند. یک روز قبل از آن نیز Gazzetta dello Sport خبر مشابه ای کار کرده بود.

قرارداد ملی پوش صربستانی در سال ۲۰۲۲ به پایان می رسد. طبق ادعای La Repubblica، با وجود تلاش های سران فیورنتینا برای تمدید قرارداد، میلنکوویچ تصمیم به جدایی گرفته است.

ادعا شده است که شماره چهار فیورنتینا پیشنهادهایی از ایتالیا و خارج از کشور دارد و چشمگیرترین آنها پیشنهادی از منچستر یونایتد است. به نظر می رسد که آنها در حال مذاکره برای ارسال یک پیشنهاد رسمی هستند.

این روزنامه اعتقاد دارد که شیاطین سرخ می توانند پیشنهادی در حدود ۳۵ میلیون یورو ارائه دهند.

میلان نیز به این بازیکن علاقه دارد در حالی که اتلتیکو مادرید در گذشته علاقه زیادی به او داشت. به طور خلاصه، هیچ کمبودی از نظر مشتری برای میلنکوویچ وجود ندارد.

گزارش های اخیر از ایتالیا منچستر یونایتد را به عنوان گزینه اصلی جذب میلنکوویچ معرفی کرده اند و انتظار می رود او پس از این فصل فیورنتینا را ترک کند. اینکه تا زمان باز شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی یونایتد همچنان به او علاقه مند باشد یا خیر، باید منتظر بمانیم و ببینیم.

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

دیلی میل: اریک بایلی آماده ی ترک یونایتد در تابستان ۲۰۲۱

احتمالا مدافع ساحل عاجی و محبوب یونایتد در تابستان از این تیم جدا می‌شود. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + پنج =