منچستریونایتد می تواند از سه بازیکن خود به عنوان کلید انتقال رایس استفاده کند

منچستریونایتد از پنجره نقل و انتقالاتی تابستان گذشته به دکلان رایس، کاپیتان وستهم علاقه دارد.

یونایتد فنز – بر اساس گزارش ها، منچستریونایتد پیرامون انجام مبادله شامل سه بازیکن برای جذب دکلان رایس با وستهم مذاکره کرده است.

ملی پوش انگلیسی هدف اصلی اوله گونار سولشر می باشد و با توجه به اینکه چکش ها مبلغ زیادی برای کاپیتان خود طلب می کنند، این امر شیاطین سرخ را مجبور به یافتن راه حل دیگری می کند.

منچستریونایتد برای تقویت خط حمله خود چندین نام در دست بررسی دارد، ارلینگ هالند هدف اصلی آنها است، در حالی که وضعیت هری کین نیز در میان پیشنهاداتی که می تواند تاتنهام را برای یک چالش جدید ترک کند تحت نظر است.

درون دروازه، در حال حاضر یونایتد علی رغم در اختیار داشتن داوید دخئا و دین هندرسون، شاهد لینک شدن یان اوبلاک ستاره اتلتیکو مادرید است.

در خط فاعی، در حالی که اوله به دنبال یک شریک طولانی مدت برای هری مگوایر است، نام های رافائل واران و ژول کونده به عنوان اصلی ترین اهداف به چشم می خورد.

در چند وقت اخیر، بحث در مورد پیگیری علاقه یونایتد به دکلان رایس دوباره بر سر زبان ها افتاده است. و ۹۰min ادعا می کند شیاطین سرخ با وستهم در مورد یک معامله احتمالی مبادله بازیکن شامل جسی لینگارد، نمانیا ماتیچ و فیل جونز صحبت کرده اند.

لینگارد از زمان انتقال قرضی خود به وستهم در پنجره نقل و انتقالات ژانویه، درخشان ظاهر شده و تاکنون شش گل به ثمر رسانده و دو پاس گل داده است. در نتیجه، وستهم علاقه دارد این ملی پوش انگلیس را به صورت دائمی به خدمت بگیرد.

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

مقاله و آمار: هری مگوایر، یکی از برترین مدافعین اروپا

هری مگوایر از زمان ورود به منچستر یونایتد، بازیکن جدا ناپذیر ترکیب اصلی در لیگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − پانزده =