مقاله: منچستریونایتد می تواند از ترفند خرید سانچو برای نهایی کردن انتقال واران استفاده کند

به نظر می رسد رافائل واران نیز راه جیدون سانچو را در پیش بگیرد و تابستان امسال به الدترافورد نقل مکان کند.

یونایتد فنز – منچستر یونایتد می تواند برای انتقال رافائل واران از رئال مادرید، همان ترفندی را که برای مال خود کردن سانچو استفاده کرد، پیاده کند.

هرچند، مذاکرات بین یونایتد و رئال مادرید هنوز ادامه دارد و کهکشانی ها اصرار دارند که بیش از ۵۰ میلیون پوند در ابتدا روی میز مذاکره قرار گیرد، شیاطین سرخ به دنبال کاهش مبلغ درخواستی مادرید هستند، البته این خواسته آنها معقول به نظر می رسد چرا که اوایل تابستان ۷۳ میلیون پوند برای سانچو هزینه کردند.

به گفته Jorge Calabres, روزنامه نگار اسپانیایی، رئال می تواند برای قبول معامله ای که شامل موارد اضافی است، ترغیب شود. ادعا شده است که پیشنهادی در حدود ۴۲ میلیون پوند با پرداخت پاداش های مختلف کافی است تا سرانجام واران از مادرید جدا شود.

تصور می شود که واران بر سر مسائل شخصی با یونایتد توافق کرده است و قرار است قراردادی پنج ساله با دستمزد حدود ۱۰ میلیون پوند در سال امضا کند. واران اولین انتخاب یونایتد است اما در صورت عدم تحقق این توافق گزینه های دیگری نیز وجود دارد. نشریه AS اسپانیا ژول کونده را به عنوان بازیکنی در رادار یونایتد معرفی می کند.

کونده حدود ۶۰ میلیون پوند برای یونایتد هزینه خواهد داشت، بیشتر از آنچه رئال برای واران درخواست می کند. با این حال، ستاره سویا شش سال از هموطن خود کوچکتر است بنابراین احتمالاً گزینه بلند مدت تری خواهد بود.

انتظار می رود سانچو، وینگر بوروسیا دورتموند پس از یورو ۲۰۲۰ به یونایتد بپیوندد و یونایتد تایید کرد که با زنبور ها به توافق رسیده است.

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

مقاله: ۱۱ گزینه ی شیاطین سرخ در پست هافبک دفاعی

بر خلاف پست دفاع میانی شیاطین سرخ در پست هافبک گزینه های متعددی دارند که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =