یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

مقاله: منچستريونايتد مي تواند از ترفند خريد سانچو براي نهايي کردن انتقال واران استفاده کند

به نظر مي رسد رافائل واران نيز راه جيدون سانچو را در پيش بگيرد و تابستان امسال به الدترافورد نقل مکان کند.

یونایتد فنز – منچستر يونايتد مي تواند براي انتقال رافائل واران از رئال مادريد، همان ترفندي را که براي مال خود کردن سانچو استفاده کرد، پياده کند.

هرچند، مذاکرات بين يونايتد و رئال مادريد هنوز ادامه دارد و کهکشاني ها اصرار دارند که بيش از 50 ميليون پوند در ابتدا روي ميز مذاکره قرار گيرد، شياطين سرخ به دنبال کاهش مبلغ درخواستي مادريد هستند، البته اين خواسته آنها معقول به نظر مي رسد چرا که اوايل تابستان 73 ميليون پوند براي سانچو هزينه کردند.

به گفته Jorge Calabres, روزنامه نگار اسپانيايي، رئال مي تواند براي قبول معامله اي که شامل موارد اضافي است، ترغيب شود. ادعا شده است که پيشنهادي در حدود 42 ميليون پوند با پرداخت پاداش هاي مختلف کافي است تا سرانجام واران از مادريد جدا شود.

تصور مي شود که واران بر سر مسائل شخصي با يونايتد توافق کرده است و قرار است قراردادي پنج ساله با دستمزد حدود 10 ميليون پوند در سال امضا کند. واران اولين انتخاب يونايتد است اما در صورت عدم تحقق اين توافق گزينه هاي ديگري نيز وجود دارد. نشريه AS اسپانيا ژول کونده را به عنوان بازيکني در رادار يونايتد معرفي مي کند.

کونده حدود 60 ميليون پوند براي يونايتد هزينه خواهد داشت، بيشتر از آنچه رئال براي واران درخواست مي کند. با اين حال، ستاره سويا شش سال از هموطن خود کوچکتر است بنابراين احتمالاً گزينه بلند مدت تري خواهد بود.

انتظار مي رود سانچو، وينگر بوروسيا دورتموند پس از يورو 2020 به يونايتد بپيوندد و يونايتد تاييد کرد که با زنبور ها به توافق رسيده است.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x