منچستريونايتد خواهان جذب فن د بيک؛ هافبک هلندی موافق انتقال به ليگ جزيره
منچستريونايتد خواهان جذب فن د بيک؛ هافبک هلندی موافق انتقال به ليگ جزيره

منچستریونایتد خواهان جذب فن د بیک؛ هافبک هلندی موافق انتقال به لیگ جزیره

یونایتد فنز – به گزارش De Telegraaf، منچستریونایتد مذاکرات خود برای جذب دونی فن د بیک، بازیکن آژاکس را در این هفته آغاز کرده و قصد دارد این بازیکن را از رئال مادرید هایجک کند.

شهر مادرید به شدت تحت تاثیر مرگ و میر ها و خسارت های سنگین مالی قرار گرفته و به این خاطر رئال مادرید این را واجب نمی بیند که در طول دوران وجود بحران یک معامله ۵۰ میلیون یورویی را انجام دهد در این میان منچستر یونایتد امیدوار است که به توافقی دست یابد.

آژاکس نیز صبر خود در قبال باشگاه مادریدی را از دست داده و در صورت دریافت پیشنهاد مناسب آماده است تا ستاره خود را به منچستریونایتد بفروشد. خود بازیکن هم خواهان روشن شدن تکلیفش است. فاکتور های متعددی وجود دارند که بتوان وقوع این انتقال را واقع بینانه تصور کرد. یکی از این فاکتورها رابطه خوب وودوارد با ادوین فن در سار، مدیر ورزشی آژاکس به دلیل سابقه حضور او در الدترافورد می باشد.


Times نیز در گزارشی ادعا کرد، منچستریونایتد مجددا علاقه خود به دونی را به دست آورده و در تدارک ارائه پیشنهاد هستند. رئال توافق به ارزش ۵۵ میلیون یورو با آژاکس داشته اما شیوع کرونا فن د بیک را سرگردان کرده که آیا رئال او را به خدمت خواهد گرفت یا خیر.

منچستر یونایتد در آگوست در نظر داشت دونی فن د بیک را به خدمت بگیرد اما دوباره در حال بررسی و سنجش او هستند. اد وودوارد ممکن است تمایل به توافقی نزدیک به ۳۶ میلیون پوندی برای فن د بیک داشته باشد. فن د بیک جذب لیگ برتر شده و میخواهد در یکی از تیمهای نامدار اروپا خود را نشان دهد. او مایل نیست یک سال دیگر منتظر پیوستن به رئال مادرید بماند.

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

اختصاصی: بی‌ثباتی در خط هافبک ادامه دارد؛ از احتمال خروج پل پوگبا تا حرکت به سوی آرایش ۴۳۳

پس از روی کار آمدن اوله گونار سولشر، ثبات نسبی بر منچستریونایتد حاکم شده است …

۶ دیدگاه

  1. میشه منم لینک کنید منچستر

  2. خدایی فن ده بیک و کای هاورتز رو بگیرین اگه دنبال سانچو و گریلیش نیستین

  3. فن ده بیک بازیکن خیلی خوبیه، اگه نتونیم گریلیش رو بگیریم ، به نظر من اون میتونه دنیس برگکمپ منچستر باشه ، من که شخصاً اونو خیلی دوست دارم

  4. منم با اومدن فن د بیک موافقم به شرطی که سانچو هم بخرن
    سانچو برای منچستر خیلی مهم هست چون وینگر راست سطح جهانی ما نداریم الان فقط دنیل جیمز هست با گرینوود

  5. کلا بنظرم من روال کار اینجوریه یا سانچو یا هاورتس یکی از این دوتا بعد یا گریلیش یا فن ده بیک اینم یکی از این دوتا

  6. خدایی هافبک خوبیه میتونه مرد بازی های بزرگ باشه مثل فرناندز ولی اگه پوگبا را حفظ کردیم فکر نکنم نیازی بهش داشته باشیم به نظرم بهتره بعد از تمدید با پوگبا یک هافبک تخریب گر بگیریم اما اگه پوگبا رفت به نظر خودم گریلیش بهترین گزینه است چون تو لیگ برتر هم ثابت شده اما خوب استون ویلا خیلی زیاد می خواد پس این به نظرم اگه گریلیش نشد فن ده بیک عالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =