منچستریونایتد به پیشنهادات برای دخئا گوش خواهد داد

شیاطین سرخ مایل هستند شماره ۱ خود را به فروش برساند؛ آیا دوران سنگربان اسپانیایی در اولدترافورد به پایان خواهد رسید؟

یونایتد فنز – نشریه Mirror می گوید که یونایتد آماده جدایی سنگربان ۳۰ ساله خود داوید دخئا است و می خواهد از دستمزد ۳۵۰ هزار پوندی او خلاص شود.

با این حال، دو سال دیگر از قرارداد دخئا با یونایتد باقی مانده است و هر اقدامی توسط شیاطین سرخ برای فروش وی به احتمال زیاد برای کوتاه کردن زمان حضور ملی پوش اسپانیایی در اولدترافورد خواهد بود.

با توجه به فصل قرضی بسیار موفق دین هندرسون با شفیلد یونایتد در فصل گذشته و امضای قراردادی شش ساله با دستمزد ۱۲۰،۰۰۰ پوندی در آگوست سال گذشته، اوله گونار سولشر آماده است تا فصل آینده پیراهن شماره یک را به محصول آکادمی یونایتد تحویل دهد.

هندرسون ۲۴ ساله در غیاب دخئا به دلیل بازگشت دخئا به خانه برای تولد فرزندش، انتخاب اول اوله بود. ودر لیگ برتر سه کلین شیت ثبت کرد، اگرچه اشتباهی که انجام داد منجر به گل تساوی میلان در سن سیرو در لیگ اروپا شد.

جدا از دخئا، سرخیو رومرو آرژانتینی مجاز به جدایی پس از اتمام ماه های باقی مانده از قراردادش است، در حالی که گزینه سوم لی گرانت و جوئل پریرا، که در حال حاضر به صورت قرضی در هادرزفیلد به سر می برد، در پایان فصل بازیکن آزاد خواهند شد.

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

آندره‌آ بلوتی، گزینه ای ارزان و در دسترس برای غول های لیگ جزیره

منچستر یونایتد می تواند توجهات خود را به مهاجم تورینو معطوف کند. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + بیست =