دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / منساه در میان گزینه های والنسیا

منساه در میان گزینه های والنسیا

فوسو منساه هلندی که پس از پایان قرارداد قرضی با کریستال پالاس به منچستریونایتد بازگشته است ممکن بار دیگر این تیم را به مقصد اسپانیا ترک کند.

یونایتد فنز- باشگاه اسپانیایی والنسیا در بازار نقل و انتقالات تابستانی به دنبال جذب یک مدافع راست جدید است و هانس هاتبوئر از آتالانتا، کریستیانو پیچینی از اسپورتینگ و فوسو منساه چند پسته از منچستریونایتد را به عنوان اهداف خود مشخص کرده است.

خبرگزاری Super Deporte مدعیست که آتالانتا تمایلی به مذاکره برای انتقال هاتبوئر که ۱۵ میلیون یورو می ارزد ندارد. پس والنسیا باید به سراغ پیچینی ایتالیایی و منساه هلندی برود که فصل گذشته به صورت قرضی در کریستال پالاس بازی کرد. خبرگزاری مذکور ادعا میکند که یک منبع معتبر به آنها گفته است والنسیا منساه را گزینه ی خوبی برای تقویت تیم خود میداند و حتی مدعیست که منچستریونایتد این بازیکن را به والنسیا پیشنهاد کرده است.

گفته میشود که شرایط منساه مشابه شرایط تابستان گذشته ی پریرا است، علی رغم اینکه مورینیو گفته است که میخواست پریرا در تیم بماند، او به صورت قرضی به والنسیا پیوست.

منچستریونایتد میخواهد منساه یک فصل دیگر به صورت قرضی از باشگاه خارج شود که بتواند تا جایی که ممکن است تجربه ی بازی در بالاترین سطح را به دست آورد.
والنسیا باشگاه مناسبی برای پیشرفت منساه به شمار میرود و والنسیا نیز با جذب بازیکنی که سابقه ی بازی در لیگ جزیره را دارد خط دفاعی خود را تقویت میکند. مذاکراتی بین دو باشگاه درباره ی این انتقال انجام شده است.

Super Deporte میگوید والنسیا تنها در صورتی که با شروط مدنظر این باشگاه موافقت شود منساه را جذب میکند. آنها میخواهند این بازیکن ۲۰ ساله را به صورت قرضی و با بند خرید دائمی در تابستان آینده، به خدمت بگیرند. در حال حاضر گفته میشود شیاطین سرخ تمایلی به برآورده کردن خواسته های والنسیا ندارند.

در اواخر ماه گذشته Sport Witness مدعی شد که منساه برنامه ای برای ترک باشگاه به صورت دائمی ندارد اما احتمال این انتقال قرضی دیگر وجود دارد.
این خبرگزاری منابعی دارد که میگویند با توجه به اینکه منساه به همراه تیم برای اردوی پیش فصل به آمریکا رفته است، هنوز زود است که داستان انتقال او به والنسیا را جدی دانست.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

پریرا برای اولین بار به تیم ملی دعوت شد

پس از گمانه زنی ها درباره ی اینکه پریرا سرانجام برای کدام تیم ملی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *