یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / منابع خبری فرانسه: شیاطین سرخ در تدارک پیشنهاد ۵۰۰ میلیون یورویی برای نیمار!

منابع خبری فرانسه: شیاطین سرخ در تدارک پیشنهاد ۵۰۰ میلیون یورویی برای نیمار!

انتقال نیمار به منچستریونایتد یکی از اخبار جذاب برای رسانه ها است که به وسیله ی آن مخاطبان خود را افزایش میدهند. 

یونایتد فنز- اگر تاکنون فکر میکردید که در پنجره ی نقل و انتقالات جاری اخبار مضحک و عجیبی منتشر نشده است، احتمالا باید نظر خود را تغییر دهید چرا که روزنامه ی Le10 Sport یکی از اخبار عجیب چند وقت اخیر را منتشر کرد.
داستان کمی پیچیده است ولی این مجله ی فرانسوی این موضوع را مطرح میکند که شیاطین سرخ در حال آماده سازی پیشنهاد ۵۰۰ میلیون یورویی برای خرید نیمار است.

البته حتی خود این نشره هم مطمئن نیست که صرف نظر از هزینه ی فوق نجومی این خرید، آیا منچستریونایتد به طور کلی علاقه ای به خرید نیمار و رقابت با رئال مادرید برای جذب او دارد یا خیر. اینکه پرز علاقه ی بسیاری به خرید نیمار دارد بر همگان آشکار است. دلیل این منبع برای گنجاندن منچستریونایتد در این ماجرا قدرت مالی بالای آنهاست و البته این موضوع که منچستریونایتد در گذشته نیز چند تلاش بی ثمر برای خرید نیمار داشته است بی تاثیر نیست.

از این گذشته، این اتفاقی نیست که به این زودی ها انتظار رخ داشته باشیم رخ دهد چرا که هیچ یک از دو باشگاه رئال مادرید و منچستریونایتد شرایط انجام این خرید نجومی را ندارند، این به معنی عدم بضاعت مالی این تیم ها نیست بلکه مسئله ی فیرپلی مالی است که میتواند پس از خرید نیمار برای این باشگاه ها مشکل ساز شود. حتی اگر قرار باشد این انتقال نیم میلیارد یورویی انجام شود، حداقل باید تا تابستان ۲۰۱۹ منتظر باشیم. باید صادقانه گفت که این داستان فعلا اساسی ندارد چرا که در دنیای فوتبال نمیتوان درباره ی صورت پذیرفتن انتقالی تا ۲ سال آینده با قطعیت صحبت کرد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

بنفیکا همچنان به جذب دارمیان علاقمند است

به نظر می رسد که باشگاه پرتغالی بنفیکا هنوز از جذب متیو دارمیان ناامید نشده …

۲ نظرها

  1. بهترین وبسایتی که تاحالا دیدم.ازتون متشکرم

  2. واقعا بازیکن خوبی است و هرچقدر هم بدهند ارزشمند است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *