خانه / اخبار حریفان / مقصد بعدی کاوانی کجاست؟ یونایتد؟ چلسی؟ بارسا؟

مقصد بعدی کاوانی کجاست؟ یونایتد؟ چلسی؟ بارسا؟

جنگ روانی ادینسون کاوانی و نیمار کماکان ادامه دارد و این احتمال می رود که ملی پوش اروگوئه ای در ژانویه یا تابستان پی اس جی را ترک کند.

در بازی مقابل لیون قبل از آنکه کاوانی پنالتی را از دست بدهد، این دو مهاجم فوق ستاره در این مورد که چه کسی ضربه را بزند اختلاف نظر داشتند، اما از آن به بعد داستان رفته رفته پیچیده تر شد، تا حدی که شواهد حاکی از آن است حتی در رختکن نیز از یکدیگر جدا قرار گرفتند. بدین ترتیب بازدهی ۱۰۰% پی اس جی به پایان رسید و باشگاه مجبور شد ادعای پرداخت ۱ میلیون یورو به کاوانی بابت صرف نظر از زدن ضربات پنالتی را رد کن. با این وجود اگر مشکل حل نشود تنها راه، خروج کاوانی از پارک د پرینس است. اما سوال اینجاست که کجا می تواند برود؟

منچستر یونایتد

با توجه به نظر برخی نویسندگان یونایتد گزینه مطلوبیست برای این انتقال، ولی قبل از آن که مهاجمی جدید به ترکیب اضافه کنند باید موضوع تحلیل قوا را نیز در نظر داشته باشند. مواردی چون فرم ایده آل لوکاکو، آنتونی مارسیال و مارکوس راشفورد، علاوه بر آن بازگشت قریب الوقوع زلاتان ابراهیموویچ، خیلی مشکل خواهد بود که بتوان در این میان جایی برای کاوانی پیدا کرد.

 

رئال مادرید

با توجه به اینکه آنها در جذب امباپه نا موفق بودند، کماکان برای شکار یک مهاجم در کمین نشسته اند. مدت زیادی است که در خط حمله بالاجبار از کریم بنزما، کریستیانو رونالدو و گرت بیل استفاده می کنند. این در حالیست که با وجود تمدید قرار داد رونالدو، امکان این نیست که او جوان تر شود و بیل نیز در صدد خروج از باشگاه است پس از آنجا که هواداران نیز نسبتا به کاوانی علاقه نشان داده اند می توان او را گزینه ای واجد شرایط دانست.

آرسنال

آنها مدت زیادیست که در حال پیگیری انتقال کاوانی و خروج الکسیس سانچز و مسوت اوزیل در تابستان بوده اند و چاره ای جز این ندارند که برای آرام کردن هواداران هر طور شده بازیکنی بزرگ خریداری کنند. آرسن ونگر رابطه خوبی با پی اس جی دارد و همین مساله امتیاز خوبی برای آنها محسوب می شود، هر چند این مربی فرانسوی می بایست در مورد به خدمت گرفتن بازیکنانی با سن و سال بالا ملاحظاتی صورت دهد چرا که کاوانی امسال وارد ۳۰ سالگی خود شده است.

بارسلونا

هیچ باشگاه بزرگ دیگری به نظر نمی رسد که در تلاش برای جذب مهاجمی جدید باشد، اما رابطه بارسا و پی اس جی از قدیم الایام بر نقل انتقالات بی تاثیر نبوده کما اینکه نیمار به تازگی مورد معامله قرار گرفته است، پس این امکان می تواند وجود داشته باشد که کاوانی را در نیو کمپ ملاقات کنیم.

 

منچسترسیتی

آنها همیشه در انتقالات پر خرج حضوری چشمگیر داشته اند و همین دلیلیست بر آن که نباید آنها را در این مورد نادیده گرفت. اما سوال اینجاست که آیا واقعا نیاز به چنین مهره ای دارند؟ با وجود علاقه ای که پپ به جذب الکسیس سانچز نشان داده است و در صدد هستند که در تابستان او را در اتحاد به خدمت بگیرند بعید است که نگاهی به این مهاجم اروگوئه ای داشته باشند.

 

آث میلان

ایتالیایی ها نیز همیشه در تلاش بوده اند که راهی برای خروج کاوانی و بازگشت او به سری آ بیابند، جایی که او پیش از این در پالرمو و ناپولی بازی کرده است، اما هر کس که قصد خرید او را داشته باشد باید به شدت سر کیسه را شل کند چرا که او تا سال ۲۰۲۰ با پی اس جی قرارداد دارد.

چلسی

اینکه آبی ها چقدر تمایل به این خرید داشته باشند بسیار بستگی به عملکرد موراتا دارد، تا بدین جای کار که او به خوبی درخشیده است تا حدی که دیگر خط و خبری از دیگو در میان نیست، ولی اگر او تزلزلی در کار ایجاد کند تنها مهره پشتیبان میکی باتشوای می باشد، در این حالت وجود کاوانی به عنوان تضمینی برای امتیاز گیری معقول خواهد بود.

 

لیورپول

در این تابستان مرسی سایدی ها نشان دادند که توان مالی برای رقابت با هر کسی را دارند و نیز اگر فیلیپه کوتینیو در پنجره های پیش رو بتواند به آرزوی دیرینه خود دست یابد و به بارسلونا منتقل شود جیب های آنها بیش از پیش پر خواهد شد و می توان آنها را جرو مدعیان جذب کاوانی در نظر گرفت.

 

منبع: METRO

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

استیو نیکول: نگرانی کورتوا در مورد دیدار با یونایتد کاملا به جاست

سنگربان آبی های لندن عقیده دارد که از بازی روز یکشنبه می بایست به هر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *