یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

مقایسه پوگبا و ماتوییدی

مقایسه پل پوگبا و بلیس ماتوییدی...

سایت یونایتد فنز به مقایسه پل پوگبا و بیلس ماتوییدی ، دو هدف منچستریونایتد در خط هافبک پرداخته و آن را برای شما آماده کرده.

شباهت ها

هردو در پست هافبک مرکزی بازی می کنند و به خوبی توپ را به مهاجمان می رسانند و در دفاع نیز موفق هستند. هردو می توانند در هافبک میانی ، نقش box-to-box داشته باشند.

تفاوت ها

پل پوگبا هافبکی رو به جلو تر است و با سرعت می تواند در دل مدافعان حریف برود و موقعیت گل برای تیمش فراهم کند؛ بلیس ماتوییدی هافبکی کارگر است و در نقش هافبک میانی و دفاعی می تواند با پاس های رو به جلو، مهاجمان را در موقعیت ضد حمله قرار دهد و به عنوان هافبک دفاعی تکل هایش بسیار خوب و دقیق است.

نقات ضعف و قدرت پوگبا

پل پوگبا هافبکی قدرتمند با توانایی زدن شوت های محکم و پاس های قطری با هر دو پا می باشد، او کمی در پاس های بلند کم دقت عمل می کند و کمی در حفظ تعادل در حین استاپ توپ مشکل دارد.

نقات ضعف و قدرت ماتوییدی

بلیس ماتوییدی هافبکی پر کار است و در همه جای زمین می تواند توپ گیری کند، او توان آن را دارد که با نفوذ از سمت چپ زمین سانتر های بسیار دقیق را روی دروازه حریف فرود بیاورد. اما او کمی کند حرکت می کند و پاس های او معمولا کم قدرت است و برای خود موقعیت شوت زنی نمی سازد.

مقایسه آماری

PicsArt_07-08-02.24.30

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x