مقایسه ترکیب حال حاضر منچستریونایتد با آخرین بازی لیگ 2016/17
مقایسه ترکیب حال حاضر منچستریونایتد با آخرین بازی لیگ 2016/17

مقایسه ترکیب حال حاضر منچستریونایتد با آخرین بازی لیگ ۲۰۱۶/۱۷

یونایتد فنز – اوله گنار سولشر، سرمربی منچستریونایتد در یک اقدام تعجب برانگیز، به تیموتی فوسو منساه از ابتدا مقابل کریستال پالاس میدان داد. این در حالیست که آخرین بازی منساه برای یونایتد به پریمیر لیگ ۲۰۱۶/۱۷ و دیدار، مقابل همین تیم لندنی بازمیگردد.

 

منساه در آن بازی ۹۰ دقیقه به عنوان دفاع راست فعالیت کرد و سپس در پنجره ی نقل و انتقالاتی تابستان به صورت قرضی به کریستال پالاس پیوست. فصل ۲۰۱۸/۱۹ را نیز به صورت قرضی در فولهام گذراند اما به دلیل مصدومیت به منچستر بازگشت. با این حال اوله گنار سولشر قرارداد منساه را تمدید کرد و شب گذشته نیز مقابل کریستال پالاس به او فرصتی برای درخشش داد.

 

هر دو بازی ای که فوسو منساه به عنوان بازیکن منچستریونایتد مقابل عقاب ها به کار گرفته شد، با نتیجه ی دو بر صفر به سود شیاطین سرخ به اتمام رسید. اما در فاصله ی این دو بازی، ترکیب یونایتد تغییرات زیادی داشته است.

در آخرین روز لیگ جزیره ی ۲۰۱۶/۱۷، خوزه مورینیو تصمیم گرفت در مقابل کریستال پالاس به چند جوان خود میدان دهد. این ترکیب با ترکیبی که اوله گنار سولشر شب گذشته به میدان فرستاد، تفاوت خیلی زیادی دارد.

 

دیمیتری میچل و جاش هارروپ از ابتدا برای تیم مورینیو به کار گرفته شدند. این در حالیست که این دو بعد از این بازی هیچگاه برای تیم اول یونایتد به میدان نرفتند. وین رونی نیز به عنوان کاپیتان در بازی حضور داشت.

 

جسی لینگارد، پل پوگبا و اسکات مک تومینای خط هافبک منچستر را تشکیل داده بودند و اکسل توانزبه نیز به عنوان هافبک تدافعی فعالیت می کرد. فیل جونز و اریک بایلی به عنوان مدافع میانی از ابتدا در بازی حضور داشتند. این در حالیست که در تیم اوله، این دو نیمکت نشین شده اند.

در یک اتفاق نادر، جوئل کاسترو پریرا به عنوان گلر یونایتد در آن بازی انتخاب شده بود. آنتونی مارسیال، مایکل کریک و آنخل گومز به عنوان یار تعویضی به زمین آمدند. چند بازیکن جوان یونایتد همانند کیران اوهارا، متی ویلوک و زک درنلی نیز که در نیمکت حضور داشتند، بدون انجام هیچ بازی ای برای تیم اصلی، از این تیم جدا شدند. دیلی بلیند نیز یکی دیگر از بازیکنان ذخیره ی یونایتد بود.

 

اما از طرفی دیگر و در آخرین بازی منچستریونایتد زیر نظر اوله گنار سولشر. این ویکتور لیندلوف و هری مگوایر بودند که به عنوان زوج خط دفاعی فعالیت می کردند و منساه و ون بیساکا نیز به عنوان دفاع های راست و چپ توپ می زدند. در درون دروازه نیز دیوید دخیا دیده می شد.

 

مک تومینای و پوگبا یکی از معدود بازیکنانی هستند که همانند بازی فصل ۲۰۱۶/۱۷ در ترکیب اولیه حضور داشتند. اما برونو فرناندز مهره ی جدیدی است که به آنها اضافه شده است. در خط هجومی منچستر نیز گرینوود، مارسیال و رشفورد دیده می شوند. مثلث هجومی ای که سه سال پیش اصلا قابل تشخیص نبود.

ترکیب منچستریونایتد مقابل کریستال پالاس در سال ۲۰۱۷: جوئل پریرا – فیل جونز – اریک بایلی – تیموتی فوسو منساه – دیمتیری میچل – اکسل توانزبه – اسکات مک تومینای – پل پوگبا – جسی لینگارد – وین رونی – جاش هارروپ

 

ترکیب منچستریونایتد مقابل کریستال پالاس در سال ۲۰۲۰: دیوید دخیا – هری مگوایر – ویکتور لیندلوف – آرون ون بیساکا – تیموتی فوسو منساه – اسکات مک تومینای – پل پوگبا – برونو فرناندز – میسن گرینوود – مارکوس رشفورد – آنتونی مارسیال

 

منبع: Daiy Mirror

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

مقاله: ۳ بازیکن برتر منچستر یونایتد برابر فولهام

بررسی عملکرد سه تن از برترین بایکنان یونایتد در دیدار شب گذشته. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − نه =