مقاله: ۷ عامل بازدارنده منچستریونایتد که اوله گونار سولشر باید برطرف کند

سه باختی که منچستریونایتد در مرحله گروهی لیگ قهرمانان و در نهایت عدم حضور در مراحل حذفی، مشکلات بزرگ این تیم را نشان داد.

یونایتد فنز – اوله گونار سولشر کارهایی دارد که باید انجام دهد. در حالی که عده زیادی از هواداران خواهان اخراج او هستند، اوله باید تلاش کند تا چندین مسئله را درست کند. در این مقاله، این هفت مشکل را بررسی می کنیم.

انتخاب ترکیب

این قبلا یکی از نقاط قوت سولشر بود که می توانست بر اساس بازیکنان موجود یا حریف خود،۴۲۳۱،۳۴۱۲ یا ۴۲۲ بازی کند. یونایتد در مرحله گروهی لیگ قهرمانان از هر سه ترکیب استفاده کرد.

یونایتد باید ثبات پیدا کند. انتخاب یک ترکیب برای برنامه ی سنگین یونایتد مشکل است اما ترکیب منظم می تواند به آن ها کمک کند. اوله باید از بین ترکیب های ۴۲۳۱ و ۴۲۲ یکی را انتخاب کند و به آن پایبند باشد.

مشکل دروازه بان

داوید دخیا شاید دیگر بهترین دروازه بان شیاطین سرخ نباشد. او در برابر پاریس سن ژرمن(بازی خانگی) و در مقابل لایپزیش(بازی خارج از خانه) ضعیف بود و دین هندرسون تشنه بازی کردن است. دروازه بان انگلیسی در بازی هایی که به میدان رفته خوب بازی کرده و جایگزین کردن او اجتناب ناپذیر است.

سولشر باید جسور باشد و ملی پوش انگلیسی را تبدیل به دروازه بان شماره یک خود کند.

اشتباهات دفاعی

عملکرد این فصل منچستریونایتد در لیگ قهرمانان بخاطر اشتباهات فاجعه بار دفاعی مقابل باشاک شهیر و لایپزیش به خاطر خواهد ماند. یونایتد در هرسه گل لایپزیش بسیار شلخته و بد بود که تا حدی می توان این مشکل را به انتخاب ترکیب و همچنین ضعف دخیا ارتباط داد.

مسئله اصلی اما بازیکنان قلب دفاع هستند. آیا هری مگوایر و ویکتور لیندلوف نمایش خوبی به عنوان زوج یکدیگر دارند؟ پاسخ این سوال منفی است.

یونایتد تابستان سال آینده باید به دنبال به خدمت گرفتن یک مدافع جدید باشدو کسی که بتواند کیفیت بالاتری از خود نشان دهد و اشتباهات را متوقف کند.

نداشتن وینگر

شکی نیست که گزینه های خط حمله یونایتد، انتخاب را برای سولشر سخت می کند اما تنها وینگر موجود تیم اصلی، دنیل جیمز است. کمبود وینگر، روش حملات را محدود می کند.

این مشکل باید در سه پنجره نقل و انتقالاتی که سولشر به عنوان مربی گذراند حل می شد. آن ها پنجره زمستانی ژانویه را در اختیار دارند.

یونایتد فاکوندو پلیستری و آماد دیالو را به خدمت گرفت. آن ها هنوز آماده بازی برای تیم اصلی نیستند اما می توانند دز سال ۲۰۲۱ و به ویژه در لیگ اروپا نقش مهمی ایفا کنند. بسیار خوب می شود اگر این دو بدرخشند. گاهی حس می شود فضای خالی زیادی در جناح راست وجود دارد که هیچ کس آن جا نیست. یونایتد بازیکنی در آن سمت نیاز دارد که بتواند دریبل بزند و خطر سازی کند.

پل پوگبا

طغیان مینو رایولا وضعیتی را که همه ما حدس می زدیم را تایید کرد؛ پل پوگبا قصد ندارد قراردادش را تمدید کند. بنابراین یونایتد باید تصمیم خود را بگیرد. یا همین ژانویه یا تابستان آینده پل پوگبا باید به فروش برسد.

اوله ترجیح می دهد این مشکل سریعاً حل شده و پول بدست آمده خرج بازیکنان جدید شود.

در بدترین حالت این موضوع روی خود پل و سایر اعضای تیم تاثیر منفی خواهد گذاشت. یونایتد بازیکنانی نیاز دارد که با یک ذهنیت و در یک جهت باشند.

ماتیچ افت زیادی کرده است

پول حاصل از فروش پوگبا باید برای خرید یک هافبک دفاعی جدید خرج شود.

نمانیا ماتیچ در این فصل افت عملکرد داشته است. به نظر می رسد او آن محافظت دفاعی که سال پیش انجام می داد، دیگر ارائه نمی دهد. او مقابل لایپزیش کاملا محو بود، یونایتد به بازیکنی نیاز دارد که بتواند به پیشرفت تیم از لحاظ دفاعی کمک کند.

یکی از دلایلی که شیاطین سرخ نمی توانند تعادل درستی در خط هافبک بدست آورند، افت شدید ماتیچ و نبود هافبک دفاعی مناسب است.

تمام کنندگی

اگر قبل از بازی به شما می گفتند میسون گرینوود و مارکوس رشفورد هرکدام ۵ شوت خواهند زد، امیدوار بودید که آن ها حداقل یک گل یزنند. در عوض هر دو بازیکن فقط دو شوت به سمت دروازه زدند، هیچ کدام تبدیل به گل نشد.

موقعیت های از دست رفته مارسیال برابر پی اس جی همچنان هواداران را ناراحت می کند. یونایتد در این فصل بیش از اندازه موقعیت از دست داده است، گرینوود به طرز عجیبی این چنین است و مارکوس رشفورد هم در طول فصل موقعیت های آسانی از دست داده است.

مهاجمان جوان سولشر باید پیشرفت کنند زیرا در بالاترین سطح، موقعیت های از دست رفته بلای جان شما می شود.

منبع: United In Focus

درباره ی حسین اسدی

red devills since 2006

مطلب پیشنهادی

پریرا آماده قطع رابطه با یونایتد

آندریاس پریرا آماده قطع رابطه با منچستریونایتد است. ۰

یک دیدگاه

  1. یه چیزی ، چرا تعداد لایک کردن ها به ۰ رسیده؟؟؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − ده =