مقاله: ۳ گزینه جذاب نقل و انتقالاتی منچستریونایتد برای سال ۲۰۲۱

سال ۲۰۲۱ از راه رسید و هواداران مشتاق تماشای ستاره های فوتبال با لباس تیم مورد علاقه شان در سال جدید خواهند بود.

یونایتد فنز –وارد سال ۲۰۲۱ شده ایم و امیدها برای کسب موفقیت در سال پیش رو بسیار زیاد است. پس چرا رویاهای بزرگ نبینیم و بازیکنانی را انتخاب نکنیم که بیشتر از همه می خواهیم منچستر یونایتد آنها را به خدمت بگیرد؟

در این لیست جایی برای جیدن سانچو وجود ندارد. به دلیل شایعات خسته کننده در مورد انتقال وی، افت بزرگ او و برچسب قیمت بسیار زیادی است که شاید یونایتد نتواند از پس آن بر آید. در عوض، در اینجا سه بازیکن را مورد بررسی قرار داده ایم که می توانند یونایتد را به فرم بهتری بکشانند.

ارلینگ هالند

درست وقتی می‌گوییم «انتقال رویایی»، می‌‌توانیم از ارلینگ هالند حرف بزنیم. در این سناریو، هالاند مدیر برنامه جدیدی دارد و او مینو رایولا است. شاید با رایولا، ارزش او حتی بیشتر باشد.

هالند سال گذشته قبل از پیوستن به دورتموند به یونایتد بسیار نزدیک بود. در آلمان او در ۳۲ بازی ۳۳ گل به ثمر رسانده است. مهاجم نروژی برای لیگ برتر ساخته شده است و بدون شک جذب او یک موفقیت بزرگ خواهد بود. با توجه به اینکه او تنها ۲۰ سال دارد، توانایی های فوق‌العاده ای از خود به نمایش گذاشته و می تواند قطعه گمشده پازل شیاطین سرخ باشد.

هالند بازیکنی است که قبل از ضربه زدن به توپ، باعث ایجاد ترس در خط دفاع حریف می شود و ترکیب او و برونو فرناندز واقعاً وحشتناک خواهد بود.

دایوت اوپامکانو

دفاع میانی همچنان پستی است که یونایتد نیاز مبرمی به تقویت آن دارد و دایوت اوپامکانو محبوب ترین بازیکن اروپا در این پست است. اگر یونایتد بتواند در کورس جذب اوپامکانو پیروز شود، خط دفاع خود را تا سالیان آینده تضمین کرده است.

اوپامکانو ۲۲ ساله، پتانسیل فوق العاده ای دارد و به لطف بند فسخ موجود در قرارداد فعلی اش، با پرداخت مبلغی در دسترس خواهد بود. او پنج سال از هری مگوایر جوانتر است و این یعنی ترکیبی از تجریه و نیروی جوانی می‌تواند همان چیزی باشد که دفاع یونایتد نیازمند آن است.

جک گریلیش

بسیاری از هواداران یونایتد امیدوار بودند که جک گریلیش تابستان گذشته به اولدترافورد بیاید، استون ویلا برای جواهر خود مبلغ سنگینی می‌خواهد، شاید ۸۰ میلیون پوند. او در این فصل دوباره نشان داده است ارزش پرداخت چنین مبلغی را دارد.

این ملی پوش انگلیسی با اعتماد به نفس زیادی بازی می کند، قدرت رهبری دارد و حریفان را به سمت خود می کشد و برای دیگران فضا ایجاد می کند. گریلیش برای صحنه بزرگ اولدترافورد ساخته شده و مورد توجه طرفداران قرار خواهد گرفت.

این انتقال یک بار دیگر قدرت یونایتد در جذب بازیکنان بزرگ را نشان می‌دهد و باشگاه را برای تسلط بیشتر بر رقبا آماده خواهد کرد.

منبع: United In Focus

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

مقاله: آشنایی با یواخیم اندرسن؛ مدافع دانمارکی مرتبط شده به منچستر

اندرسن یکی از بیشمار مدافعانی است که به منچستریونایتد مرتبط شده است. ۰

۶ دیدگاه

 1. هر سه تاش رو می‌خواین…اگر نشد دوتاشم کافیه…گریلیش و هالند

  ۰
 2. جک گریلیش دیگه با ۸۰ میل قابل دسترسی نیست

  ۰
 3. فقط گریلیش و هالند رو تو زمستون بگیریم و تابستونم یه هافبک دفاعی مثل کاموینگا و یه مدافع وسط جوون به خدا با این ترکیب لیگ قهرمانانم سروری میکنیم چه برسه لیگ جزیره ولی حیف که آبی از وودوارد گرم نمیشه

 4. هالند و گریلیش رو باید بگیریم

 5. گریلیش و یک وینگر راست و دفاع برای امسال سال ۲۰۲۲ هالند

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − هشت =