مقاله: ۳ پستی که در پنجره نقل و انتقالات زمستانی نیاز به تقویت دارند

با نزدیک شده به پنجره نقل و انتقالات زمستانی نگاهی انداخته ایم به نقاط ضعف ترکیب شیاطین سرخ.

یونایتد فنز –با توجه به برنامه فشرده فصل جاری زمان زیادی برای تمرکز روی فرصت های نقل و انتقال ژانویه وجود ندارد.

با این وجود، پنجره نقل و انتقالات ژانویه ظرف مدت بیش از یک هفته آینده باز خواهد شد. بنابراین اولویت یونایتد چه خواهد بود؟ درحال حاضر ترکیب شیاطین سرخ کامل نیست و نیاز به تقویت دارد.

سه پست اصلی وجود دارد که باید تقویت شوند، چه پنجره ژانویه باشد یا تابستان سال آینده. حداقل باشگاه فرصت کار بر روی یکی از این سه پست را در ماه ژانویه خواهد داشت و این عمل کار های کمتری برای انجام دادن در تابستان آینده باقی می گذارد.

هافبک دفاعی

منچستر یونایتد فقط یک هافبک دفاعی تخصصی در اختیار دارد و او اکنون ۳۲ ساله است.

یونایتد باید یک جایگزین طولانی مدت برای نمانیا ماتیچ پیدا کند و در حال حاضر به دنبال مشخص کردن گزینه های مد نظر خود باشد. ادواردو کاماوینگا می تواند یک راه حل بالقوه باشد، در حالی که ویلفرد اندیدی ستاره لسترسیتی نیز می تواند مناسب باشد.

معاملات نیم فصل دشوار خواهد بود، اما ممکن است اسمی وجود داشته باشد که یونایتد به آن توجه داشته باشد و مایل باشد یک حرکت زودهنگام برای آن انجام دهد.

مدافع مرکزی

هنوز هم احساس می شود که خط دفاع منچستریونایتد در بهترین حالت از ۱۰ حدود ۷ یا ۸ از ۱۰ باشد و قطعاً بالاتر از آن نخواهد بود.

اریک بایی یا آکسل توآنزبه هیچ کدام نتوانسته اند به صورت منظم در تیم اصلی حضور پیدا کنند. یونایتد تابستان گذشته تصمیم گرفت بازیکنی در این پست به خدمت نگیرد اما زمان آن فرا رسیده است که نگاهی دوباره به این لیست بیندازیم.

دایوت اوپامکانو یکی از گزینه های مورد توجه یونایتد است. باز هم ممکن است این پستی باشد که احتمال انجام معاملات در تابستان بیشتر از ژانوری باشد اما یونایتد باید هوشیار بماند.

وینگر

این واقعیت که یونایتد در تابستان هیچ وینگری به خدمت نگرفت، امری غیرقابل درک است اما دیگر برای همگان ثابت شده که آنها نیاز مبرمی به تقویت این پست دارند. آماد دیالو پس از تأخیر در انتقال از آتالانتا، ژانویه به اولدترافورد می آید.

یونایتد با به خدمت گرفتن یک وینگر که توانایی حضور مداوم در ترکیب اصلی را دارد، در واقع می‌تواند فشار موجود روی آماد دیالو را تا حدودی کاهش دهد. ترکیب شیاطین سرخ به دلیل نداشتن چنین گزینه ای در حال حاضر فاقد تعادل است.

حرکت عاقلانه برای یونایتد ممکن است تلاش برای توافق با دورتموند برسر جیدن سانچو، یا حداقل امضای یک پیش قرارداد برای انتقال او در تابستان آینده باشد.

منبع: United In Focus

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

راز عدم تغییر شماره پیراهن مک تومینی

چرا اسکات مک تومینی شماره پیراهنش در منچستر یونایتد را تغییر نداده است؟ ۰

یک دیدگاه

  1. نه هافبک دفاعی که اسکات و فرد هستنند بهتر بود مینوشتین دفاع راست من مطمئنم یونایتد یه دفاع راست میخره امروز لیندلوف دفاع راست بود این یعنی فاجعه

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 16 =