مقاله: ۳ پرسش اساسی پس از انصراف منچستریونایتد از خرید مویزس کایسدو

نشریه Manchester Evening News، در گزارشی دلیل کناره گیری یونایتد از خرید کایسدو را پیچیده بودن معامله و دخالت افراد زیادی در مذاکرات ذکر کرد.

یونایتد فنز –پیش از این MEN ادعا کرده بود که یونایتد مصمم است کایسدو را به عنوان بخشی از استراتژی نقل و انتقالات خود یعنی هدف قرار دادن بازیکنان جوان به خدمت بگیرد. هفته گذشته تیم ویکری، کارشناس فوتبال آمریکای جنوبی، به Sky Sports گفت که یونایتد از خرید این هافبک کناره گیری کرده است..

از طرف دیگر نشریه Mail ادعا می کند که کایسدو به شدت به برایتون لینک شده است. به نظر نمی رسد امید زیادی به یونایتد برای تغییر اوضاع وجود داشته باشد و این تصمیمی است که باشگاه گرفته، اما سوالاتی وجود دارد که باید پرسیده شود.

آیا نمی توان این مشکلات و پیچیدگی ها را مرتب کرد؟

تقریباً ۲۰ روز تا اتمام پنجره نقل و انتقالات زمستانی باقی مانده است. مطمئناً با کمی میل بیشتر، یونایتد می توانست مشکلات را کنار بزند. می توانید بپرسید “چرا برایتون قادر به انجام معامله است و یونایتد نه؟”، و این ممکن است یک سوال عادلانه به نظر برسد.

اما سایر باشگاه ها از نظر کنار آمدن با نمایندگان دارای فلسفه های مختلفی خواهند بود و ممکن است خواسته های باشگاه کایسد از برایتون همان چیزی نباشد که او و نمایندگانش از یونایتد خواستار بودند. در این مورد به نظر می رسد، یونایتد به اندازه کافی خواستار کایسدو نبوده است.

آیا یونایتد در عوض برای خرید یک هافبک دیگر اقدام می کند؟

به نظر می رسد یونایتد به طور فزاینده ای در این پنجره هیچ گونه انتقال ورودی انجام ندهد. انتقال کایسدو ممکن به نظر می رسید زیرا او می توانست استعدادی جوان و کم هزینه باشد که قادر است تغییری ایجاد کند. در حال حاضر به نظر نمی رسد که یونایتد هیچ نام مشابهی را تحت نظر داشته باشد.

فعالیت نقل و انتقالاتی آینده یونایتد به احتمال زیاد وابسته به فروش برخی از بازیکنان خواهد بود. شاید اگر فرصتی جالب وجود داشته باشد معامله دیرهنگامی انجام شود، اما به نظر نمی رسد که این اتفاق به این راحتی ها صورت گیرد.

آیا ممکن است یونایتد از این اتفاق پشیمان شود؟

خیلی زیاد. یکی از دلایلی که هواداران یونایتد در مورد احتمال امضای قرارداد با کایسدو بسیار مبهوت شدند کیفیت بالا و قیمت ارزان وی بود. این نوجوان در حال حاضر با یک گل و سه پاس گل در چهار بازی یک ملی پوش کامل در تیم ملی اکوادور است. تیم ویکری هفته گذشته به اسکای گفت که کایسدو در حال حاضر بازیکن بهتری نسبت به انگولو کانته است.

یونایتد می تواند در آینده کایسدو و جذب او را با احتمالاً پنج یا شش برابر قیمت فعلی اش در نظر بگیرد. اگر کایسیدو همانطور که انتظار می رفت در جام جهانی ۲۰۲۲ بازی کند، می تواند تصمیم یونایتد را احمقانه جلوه دهد. اما اکنون باشگاه به دلیل انبوه گزینه های خط میانی به او نیازی ندارد.

منبع: United In Focus

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

مقاله: آشنایی با یواخیم اندرسن؛ مدافع دانمارکی مرتبط شده به منچستر

اندرسن یکی از بیشمار مدافعانی است که به منچستریونایتد مرتبط شده است. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 11 =