مقاله: ۳ دلیلی که ثابت می کند باتمن خرید مناسبی برای یونایتد خواهد بود

سون باتمن مدافع جوان هلندی است که می تواند یک خرید و سرمایه گذاری فوق العاده ای برای شیاطین سرخ باشد.

یونایتد فنز – نشریه Mirror در ماه فوریه ادعا کرده بود که یونایتد استعداد یابی را برای تماشای بازی باتمن به فرانسه فرستاده است. این مدافع هلندی پس از انتقال تابستانی از آژاکس، در حالی که تیمش کمترین گل را در لوشامپیونه دریافت کرده، در حال سپری کردن یک فصل عالی در لیل است.

فابریزیو رومانو این هفته اصرار داشت که باتمن در رادار یونایتد باقی مانده است. مدافع هلندی یک بازیکن با استعداد است که یونایتد حق دارد آن را مورد توجه قرار دهد. در اینجا نگاهی می اندازیم به سه دلیلی که او را نسبت به باقی گزینه ها برجسته می کند…

چپ پا بودن

سون باتمن چپ پا است، ویژگی که ظاهراً یونایتد در هنگام خرید یک مدافع میانی توجه بسیار زیادی به آن خواهد داشت.

حتی توسط ESPN ادعا شد که این یکی از دلایلی بود که یونایتد از خرید اوپامکانو راست پا صرف نظر کرد. این احتمالاً یک صرفه جویی در پول برای یونایتد بود، اما به شما کمک می کند تا فاکتور هایی که آنها از یک مدافع می خواهند را درک کنید.

باتمن تنها گزینه شیاطین سرخ نیست. بنیوت بادیاشیل از موناکو و پائو تورس از ویارئال نیز چپ پا هستند و هردو به تیم اوله گونار سولشر لینک شده اند، اما او بازیکنی است که به نظر می رسد یونایتد در نظر داشته باشد. انتقال باتمن باعث ایجاد تعادل در قلب خط دفاع یونایتد خواهد شد.

سبک بازی

سبک بازی باتمن دقیقا مطابق انتظارات یونایتد است. او روی هوا قدرتمند است و در این فصل در هر بازی ۳.۶ دوئل هوایی موفق ثبت کرده است. او همچنین در کار با توپ بسیار خونسرد عمل می کند که می توان دلیل آن را حضور در آکادمی آژاکس دانست.

باتمن هفته گذشته به FCUpdate گفته بود:

آژاکس از مدافعانی که تحت فشار قرار می گیرند چیز های زیادی می خواهد. من خودم از قدرت و کیفیت لازم در دوئل ها برخوردارم، اما آژاکس از من مالکیت توپ زیادی طلب می کرد. اگر توپ را به من بدهید، می توانم کار های مناسبی با آن انجام دهم.

مشخصات سنی

با توجه به اینکه باتمن فقط ۲۱ سال دارد، سرمایه گذاری خوبی خواهد بود.

عملکرد هفته گذشته او در مسابقات قهرمانی زیر ۲۱ سال اروپا برای هلند تأثیر گذار بود. او متناسب با بازیکنان جوان و با استعدادی است که یونایتد می خواهد آنها را بخرد و به ستاره های موفق در آینده تبدیل کند.

باتمن متحمل هیچ مصدومیتی نشده و در این فصل ۲۹ بازی در لیگ انجام داده است، برخلاف ابراهیم کوناته که طول روند بازی های پی در پی او برای لایپزیگ فقط ۴ دیدار است!

یونایتد ممکن است خرید یک استعداد جوان را به جذب ستاره ای رو به زوال مانند رافائل واران که احتمالاً گران تر نیز خواهد بود، ترجیح دهد.

منبع: United In Focus

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

بارسلونا علاقه منچستریونایتد برای ستاره تیمش را پیگیری میکند

انتقال او در تابستان میتواند انجام شود. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 1 =