مقاله: ۳ بازیکنی که بدترین عملکرد را مقابل لایپزیش داشتند

یک شب ناخوشاید در لیگ قهرمانان و در نهایت بازگشت به لیگ اروپا؛ عملکرد سه بازیکن ضعیف این دیدار را بررسی می کنیم.

یونایتد فنز – منچستریونایتد در دقیقه دوم بازی عقب افتاد و نتوانست اوضاع را بهبود ببخشد. ضربه بزرگ به یونایتد در بازی های قبلی مخصوصا بازی با باشاک شهیر زده شده بود اما با این حال، یک نمایش فوق العاده ضعیف را در آلمان شاهد بودیم. یک شب برای فراموشی، شبی که فقط اشتباهات برجسته بودند.

نگاهی داریم به بدترین بازیکن های یونایتد در این بازی…

آرون ون بیساکا

دفاع ضعیف بلای جان یونایتد شد و هیچ کس بدتر از ون بیساکا این بازی را شروع نکرد.

مدافع راست یونایتد توسط آنجلینو از موقعیت خودش خارج شد و در تمام نیمه اول متزلزل ظاهر شد زیرا بازیکنان تلاش می کردند در ترکیب ۳_۴_۱_۲ جا بیوفتند.

ون بیساکا تعویض شد زیرا در حمله چیزی را به تیم اضافه نکرد و در دفاع هم عملکرد خوبی نداشت. فقط ۷۸ درصد از پاس های او به مقصد رسیدند و عملکرد بسیار ضعیفش را می توانید فقط با داشتن یک تکل خلاصه کنید.

هری مگوایر

این یک شب وحشتناک برای مگوایر بود و سرانجام اشتباه او بود که برای یونایتد گران تمام شد. مگوایر مردد و گمشده به نظر می رسید و در نهایت جاستین کلایورت را آزاد گذاشت تا بازی ۳_۲ شود.

تلاش های مگوایر بی ثمر بود. او سعی کرد در کرنر ها و سانتر ها کمکی به تیمش کند اما از ضربات او کمک بزرگی به یونایتد نکرد. در نیمه اول عملکرد دفاعی تیم فاجعه بود و کاپیتان باید مسئولیت آن را بر عهده بگیرد.این وظیفه او کنار مربی است تا اطمینان حاصل کند تیمش در بازی نتیجه مطلوب را کسب می کند.

یونایتد به یک مدافع جدید نیاز دارد. مگوایر مانند یک بازیکن ۸۰ ملیون پوندی بازی نمی کند.

لوک شاو

لوک شاو قبلا در سیستم سه دفاعه خوب ظاهر می شداما مقابل لایپزیش عملکرد خوبی نداشت. او مدام به اطراف کشیده می شد و گل دوم لایپزیش هم بخاطر نبود او در موقعیتش به ثمر رسید.

شاو از ماه اکتبر هیچ بازی انجام نداده بود بنابراین اوله گونار سولشر با قراردادن ناگهانی او در ترکیب اصلی بلافاصله بعد از برگشت از مصدومیت، ریسک بزرگی کرد.

وجود شاو محتمل بود زیرا سولشر اعتماد زیادی به او دارد اما مدافع انگلیسی از بازیکنان ضعیف منچستریونایتد بود.

منبع: United In Focus

۰

درباره ی حسین اسدی

red devills since 2006

مطلب پیشنهادی

ماتا پیشنهاد تمدید را به طور جدی بررسی می کند

خوان ماتا پیشنهاد تمدید قرار داد را به طور جدی بررسی می کند، او که …

۲ دیدگاه

  1. هر سه مدافع بودن

    ۰
  2. سولسشر یک باازنده همیشگیه

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 3 =