مقاله: ۳ بازیکن برتر منچستر یونایتد برابر فولهام

بررسی عملکرد سه تن از برترین بایکنان یونایتد در دیدار شب گذشته.

یونایتد فنز –در بازی شب گذشته پس از گل زود هنگام فولهام، کاوانی و پوگبا هرکدام یک گل به ثمر رساندند تا یونایت پیروز میدان شود.

این مسابقه ای بود که نشان می داد یونایتد دارای اعتبار قهرمانی است، ما فقط در نیمه راه هستیم. در طول بازی همه بازیکنان یونایتد درخشان نبودند، و این باعث می شود که کسانی که عملکرد برتری داشتند از اهمیت بیشتری برخوردار شوند.

در اینجا نگاهی داریم به بهترین بازیکنان یونایتد در برابر فولهام…

پل پوگبا

شوت تماشایی پوگبا در نیمه دوم بازی را به سود یونایتد برگرداند و این یکی از بهترین و مهم ترین گل های او برای شیاطین سرخ بود.

این بازیکن فرانسوی بیشتر از هر هافبک دیگری در زمین ۹۹ لمس توپ انجام داد، او همچنین چهار تکل و سه توپ ربایی انجام داد که بالاترین میزان در بین بازیکنان یونایتد است. همچنین لازم به ذکر است که حتی با دریافت گل زودهنگام یونایتد، پوگبا نزدیکترین بازیکن برای تعقیب آدمولا لوکمن بود، این یعنی پوگبا در دو سمت زمین فوق العاده عمل کرده است.

در دقیقه ۹۴ در داخل محوطه جریمه خودی پوگبا با یک تکل از ضربه مهاجم حریف جلوگیری کرد تا حمله فولام را خاتمه دهد و آخرین فشار میزبان را قبل از عبور توپ از میانه میدان خنثی کرده باشد.

ادینسون کاوانی

با تماشای میزان دوندگی کاوانی در خط حمله، به سختی می توان باور کرد که او ماه آینده ۳۴ ساله خواهد شد. تلاش او فوق العاده است و با گلی که به ثمر رساند، یونایتد را به بازی برگرداند.

تنها نگرانی موجود این است که یونایتد قادر به خلق فرصت های کافی گلزنی برای کاوانی نیست. او فقط دو شوت داشت که از یکی از آنها به گل تبدیل شد.

کاری که کاوانی انجام داد این بود که توانست سه دفاع مرکزی فولهام را تقریباً به تنهایی مشغول کند. او شب گذشته را برای تیم میزبان به یک کابوس بدل کرده بود.

لوک شاو

فرم قابل توجه شاو در دیدار دیشب نیز ادامه داشت. او ۱۰۴ لمس توپ داشت و توانست دو موقعیت گلزنی ایجاد کند.

دیشب تمام مدافعان یونایتد تاثیر خود را نشان دادند، آرون ون بیساکا با یک تکل جدی دیرهنگام، شوت خطرناک آدمولا لوکمن را از گوشه دروازه بلاک کرد.

نمایش شاو بسیار دلگرم کننده بود و فولهام بعد از گل زودهنگام به ندرت از سمت او نفوذ می کرد. پس از یک شروع درخشان که باعث شد یونایتد به بازی برگردد، شاو نیز در نیمه ی دوم رفته رفته بهتر شد.

منبع: United In Focus

 

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

مقاله: ترکیب منچستریونایتد با حضور واران چگونه خواهد بود؟

بررسی سه ترکیب احتمالی شیاطین سرخ درصورت جذب مدافع ۲۷ ساله کهکشانی ها. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − پنج =