مقاله: چگونه فرد میتواند دوران بازی خود در یونایتد را احیا کند؟
مقاله: چگونه فرد میتواند دوران بازی خود در یونایتد را احیا کند؟

مقاله: چگونه فرد میتواند دوران بازی خود در یونایتد را احیا کند؟

یونایتد فنز- فرد رودریگز هافبک منچستریونایتد یکی از خرید هایی بود که انتظار عملکرد فوق العاده ای از او داشتند. تا حدودی میتوان گفت که عملکرد فعلی او ناشی از این بوده که او فرصت کافی برای درخشش دریافت نکرده اما درواقع او نتوانست از معدود فرصت هایش به خوبی استفاده کند.

 

او زیر نظر خوزه مورینیو و اوله گانر سولسشر در فصل گذشته تنها ۱۳ بازی در لیگ برتر را از ابتدا در ترکیب حضور داشت و در این فصل چندان وضعیت بهتری ندارد. او به دلیل برنامه ریزی بد زمان عروسی اش، بخش مهمی از تور پیش فصل را از دست داد و در نتیجه از برنامه های تیم به شدت عقب افتادو حتی تا بازی برابر لستر که روی نیمکت حضور داشت، در لیست تیم در بازی های ابتدایی حضور نداشت.

 

او در بازی برابر لستر از زمان ورودش بسیار درخشان بود و هواداران را بسیار امیدوار کرد. حالا به نظر می آید که این هافبک برزیلی شانس این را دارد که برای بازی ابتدایی تیمش در لیگ اروپا، تیمش را همراهی کند و شاید با بازی برابر وستهم در لیگ و راچدیل در جام اتحادیه، او دوباره فرصت هایی برای اثبات خودش و درخشش در تیم داشته باشد. شاید حضور او در ترکیب برای دیدار برابر وستهم مستلزم عملکرد خوب برابر آستانه در اولدترافورد باشد.

 

در حالی که فرد برای همانگ شدن با جو بازی در لیگ انگلستان تقلا میکند، او عملکرد خوب خود را در بازی های حذفی فصل گذشته لیگ قهرمانان فصل گذشته به نمایش گذاشته است. او در حذف پاریس سنت ژرمن در بازی برگشت و همچنین در بازی برابر بارسا به شدت بازی هایی تحسین آمیز از خود به نمایش گذاشت و برابر بارسا موفق شد بیشترین باز گیری توپ را در تیم داشته باشد و آمار دقت پاس ۸۵ درصدی از خود بر جای بگذارد و این آمار نشان میدهد که چرا خوزه مورینیو به خرید او اصرار داشت.

 

در بازه زمانی ای که او تلاش میکرد تا با شرایط بازی در انگلیس هماهنگ شود، بازیکنان بسیاری به راحتی شرایط بازی در لیگ برتر را پیدا کردند اما او هنوز هم فرصت دارد و درخشش در لیگ اروپا میتواند نقطه عطفی در بازی او باشد. خوزه مورینیو در سالی که با منچستر در لیگ اروپا حضور داشت در این تورنومنت به هنریک مخیتاریان برای پیشرفت و همانگ شدنش کمک کرد و این هافبک ارمنی عملکرد بسیار خوبی در این تورنومنت از خود به نمایش گذاشت به حدی که او فقط بدشانس بود که پوگبا بالاتر از او مرد اول این تورنومنت شناخته شد.

 

او در فینال استوکهولم برابر آیاکس یکی از گل های منچستر را زد تا منچستریونایتد با دو گل حریف هلندی را مغلوب کند. او در زمانی که با چالش بازی های داخلی دست و پنجه نرم میکرد، نقشی محوری در منچستر در لیگ اروپا داشت و لیگ اروپا برای فرد نیز میتواند به همین گونه باشد. بدون شک این هافبک برزلی میخواهد مسیری متفاوت از مسیر مخیتاریان را سپری کند اما برای بدست آوردن جایگاهی بهتر در تیم سولسشر به درخشش در لیگ اروپا نیاز دارد.

منبع: Manchester Evening News

۰

درباره ی امیر محمد جمالی

مطلب پیشنهادی

بررسی یک شایعه: منچستریونایتد سکوی پرتاب ارلینگ هالند نیست!

در این مقاله به بررسی انتقال ارلینگ هالند به یونایتد پرداخته ایم. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *