مقاله: چهار بازیکنی که انتظار می رود فصل آینده نقش تعیین کننده ای داشته باشند
مقاله: چهار بازیکنی که انتظار می رود فصل آینده نقش تعیین کننده ای داشته باشند

مقاله: چهار بازیکنی که انتظار می رود فصل آینده نقش تعیین کننده ای داشته باشند

یونایتد فنز – منچستریونایتد با شکست در جذب جیدن سانچو و حادثه اخیر هری مگوایر تا به اینجا تابستان ناامید کننده ای را گذرانده است.

از عدم راهیابی به فینال لیگ اروپا گرفته تا اتفاقات ناامیدکننده سانچو و اکنون دستگیری و اتهام هری مگوایر، این چیزی نیست که اوله گونار سولشایر خواستار آن بوده باشد.

 

هنوز زمان زیادی برای یونایتد تا آماده شدن برای فصل جدید باقی نمانده است، حتی با وجود اینکه دیدار هفته نخست لیگ برتر آنها مقابل برنلی (که در ابتدا برای ۱۲ سپتامبر تعیین شده بود) به تعویق افتاد. ما به نظر می رسد برخی از بازیکنان درخشش خود را هنگام آغاز فصل جدید برای برطرف کردن نگرانی های سولشایر نشان دهند.

 

میسن گرینوود

 

تغییرات مثبت  گرینوود از نظر فیزیکی هنگام بازگشت فوتبال، قابل توجه بود. این پسر ۱۸ ساله از سه ماه گذشته استفاده کرد تا حجم عضلات خود را افزایش دهد، روی قدرت خود کار کند و مانند یک مهاجم کامل به نظر برسد. 

اگر تردیدی وجود داشت مبنی بر اینکه میسن قبل از تعطیلی فوتبال عملکرد قابل قبولی از خود نشان دهد، درخشش وی پس از شروع مجدد بازی ها همه چیز را ثابت کرد. گرینوود به سخت کوشی و پرتلاش بودن در زمین شناخته می شود، یک مکمل عالی برای کنترل بی نظیری که او روی توپ دارد.

 

او باید مسیر هیجان انگیز خود را ادامه داده و در فصل جدید به پیشرفتش ادامه دهد.

 

پل پوگبا

 

پوگبا نیز مانند گرینوود، هنگام بازگشت فوتبال در ماه ژوئن با وجود اینکه شش ماه از حضور در آخرین بازی وی گذشته بود، برای تطبیق با لیگ برتر نیاز به زمان نداشت. این استعداد ناب فرانسوی به سرعت اهمیت خود را به سولشایر یاد آوری کرد.

 

بنابراین بدون توجه به اینکه یونایتد قبل از اولین بازی فصل ۲۰۲۰/۲۱ مقابل کریستال پالاس، بازیکنانی را به خدمت بگیرد، انتظار داشته باشید که پوگبا در میان میدان در کنار برونو فرناندز کنترل نبض بازی شیاطین سرخ را در دست داشته باشد.

 

این ستاره ۲۷ ساله دارای استانداردهای بالایی در داخل و خارج زمین می باشد و همانطور که اخیراً توسط مدیر برنامه های وی، مینو ریولا تأیید شده است، بر روی آینده خود در یونایتد متمرکز است.

 

فرد رودریگز

 

اوله پس از پایان رقابت های لیگ برتر، ایمان خود را به فرد ثابت کرد. هافبک برزیلی در طول بازی های حساس آخر فصل یونایتد نیمکت نشین نمانیا ماتیچ باقی مانده بود، زیرا آنها در تلاش بودند تا مقام سوم را تسخیر کنند، هرچند که فرد برای بازی مقابل لاسک، کپنهاگن و سویا جای ماتیچ را در ترکیب نخست گرفته بود.

این هافبک برزیلی عزم خود را برای بیشتر قرار گرفتن در ترکیب ابتدایی به عنوان هافبک دفاعی بدون هیچ گونه آسیبی با عملکردهای قابل قبول خود در این پست جزم کرد.

 

او در تور پیش فصل سال ۲۰۱۹ به سختی حاضر شد زیرا به تازگی در برزیل ازدواج کرده بود و بعداً به تور اضافه شد. اما این باعث نشد که وی در پاییز و زمستان به بازیکن اصلی سولشایر تبدیل نشود. فرد نشان داده است که می تواند خیلی سریع و بدون داشتن آمادگی زیاد عملکرد خوب خود را در زمین نشان دهد، ویژگی ای که یونایتد هنگام آغاز فصل جدید به آن احتیاج پیدا خواهد کرد.

 

دین هندرسون

 

از آنجایی که بازیکنان فوق الذکر به دنبال تجربیات قبلی خود هستند تا برای فصل جدید درخشان ظاهر شوند، هندرسون ممکن است تنها کسی باشد که نیاز دارد تا چیزی را اثبات کند.

 

هنوز مشخص نیست که آیا هندرسون برای شروع فصل جدید جایگاه داوید دخئا را تصاحب خواهد کرد یا خیر، اما به هر ترتیب ستاره آینده دار آکادمی یونایتد برای مال خود کردن پیراهن شماره ۱ یونایتد همه چیز خود را خواهد گذاشت.

حالا که او قرارداد جدیدی با شیاطین سرخ امضا کرده و اعتماد به نفس زیادی دارد، به این معنی است که اعتقاد دارد می تواند دخئا را کنار بزند. اکنون هواداران یونایتد برای تماشای هنر نمایی هندرسون درون دروازه سر از پا نمی شناسند.

 

منبع: Manchester Evening News

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

مقاله: آنتونی مارسیال به زودی فرصت های بازی خود را از دست خواهد داد

فرم نابه سامان اخیر مارسیال بسیاری از هوادران یونایتد را نا امید کرده است. ۰

یک دیدگاه

  1. خبر بد
    پوگبا کرونا گرفت :((

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =