مقاله: چرا منچستریونایتد باید جیمز گارنر را نزدیک خانه نگه دارد؟

به گزارش Mirror، منچستریونایتد در حال بررسی گزینه های مختلف برای قرض دادن دوباره جیمز گارنر در فصل آینده است.

یونایتد فنز –این بازیکن ۲۰ ساله از زمان حضور قرضی در ناتینگهام فارست فرم خوبی داشته، او در ۲۰ بازی ۴ گل به ثمر رسانده و در خط هافبک نبض بازی تیمش را در دست داشت.

عملکردی که گارنر به نمایش گذاشته باعث شده تا او را با مایکل کریک اسطوره یونایتد مقایسه کنند. اگر این محصول آکادمی یونایتد فصل آینده دوباره در دسترس باشد احتمالاً باشگاه های زیادی در صف جذب او خواهند ایستاد.

تیم های خارجی ممکن است مشتاق جذب گارنر به مدت یک فصل باشند. اما سرمربی یونایتد اوله گونار سولشر، عاقلانه مند خواهد بود تا این جوان را به خانه نزدیک نگه دارد.، اما این لزوما به معنای بازگشت به اولدترافورد نیست. این هافبک برای بازی در تیم زیر ۲۳ سال خیلی خوب است و شایسته آن خواهد بود که بیشتر اوقات در لیست تیم قرار گیرد.

این بیشتر به خریدهای تابستانی آینده یونایتد و نمانیا ماتیچ بستگی دارد. اما، اگر گارنر تا سال ۲۰۲۲ در اولدترافورد فرصتی پیدا نکند، عاقلانه است که او را در انگلیس نگه دارند. یک فصل دیگر در ناتینگهام فارست گزینه بدی نخواهد بود. گارنر این تیم را می شناسد، هفته به هفته درحال افزایش اعتماد به نفس و نفوذ خود در تیم است و نیازی به جا افتادن دوباره ندارد.

اگر او به تیم دیگری نقل مکان کند، باشگاه های لیگ برتری زیادی وجود خواهند داشت که گزینه خوبی برای چنین استعدادی خواهند بود، در حالی که زمان جا افتادن گارنر در آن تیم باید نسبتاً کوتاه باشد. ممکن است او خیلی زیاد بازی نکند، با این حال حضور در یک تیم لیگ برتری به او تجربه لیگی را می دهد که امیدوار است سال های آینده در آن بازی کند.

اما درمورد انتقال قرضی به خارج از کشور؟ یونایتد باید به مشکلاتی که گریبان گیر تاهیت چانگ و دیلن لویت است نگاه کند و گارنر را در انگلیس نگه دارد.

او تقریباً برای تیم اول آماده است

فوتبال انگلیس همان چیزی است که گارنر می خواهد به طور منظم در آن بازی کند و باشگاه های زیادی وجود دارند که درصورت وجود فرصت، برای جذب او اقدام می کنند. چانگ در آلمان و بلژیک به صورت قرضی دوران خوبی نداشته، در حالی که لویت در کرواسی اغلب خارج از ترکیب بوده است.

لویت به تیم ایسترا برای رسیدن به یک فینال کمک کرده است. اما، وقتی او فاصله زیادی با خانه داشته باشد، همه چیز خوب پیش نمی رود. فقط دو شروع در لیگ در ۱۳ مسابقه چیزی نیست که لویت امیدوار به انجام آن بود.

این یک حرکت شجاعانه است که به خارج از کشور بروید، اما هیچ تضمینی هم وجود ندارد که انتقال قرضی به یک تیم انگلیسی خوب پیش برود، زیرا گارنر در نیمه اول این فصل خود را پیدا کرد. اما او نیازی به اثبات خود در جای دیگر ندارد.

او باید به پیشرفت در فوتبال انگلیس ادامه دهد، جایی که برای یونایتد بسیار دلپذیر خواهد بود.

منبع: United In Focus

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

ماتا پیشنهاد تمدید را به طور جدی بررسی می کند

خوان ماتا پیشنهاد تمدید قرار داد را به طور جدی بررسی می کند، او که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 13 =