مقاله: چرا دنیل جیمز باید مقابل لایپزیش از ابتدا به میدان برود؟

منچسنریونایتد سه شنبه شب دیدار حساسی برابر لایپزیش برای صعود از گروه خود دارد.

یونایتد فنز – هنگام ورود به یک بازی بزرگ، هدف مربیان معمولا انتخاب بهترین بازیکنان موجود است. اما گاهی بهترین بازیکنان برای یک شب خاص، با استعداد ترین گزینه ها نیستند. باید بازیکنان مناسب با توجه به تیم مقابل انتخاب شوند.

اوله گونار سولشر گزینه های زیادی دارد که باعث می شود هواداران بعد از هرشکست تصمیمات او مبنی بر بازی دادن یا ندادن بازیکنان را زیر سوال ببرند. اوله نمی تواند همه را راضی نگه دارد. اگر سولشر احساس کند دنیل جیمز گزینه مناسبی برای بازی با لایپزیش است، نباید ترسی از بازی دادن به او داشته باشد.

آنتونی مارسیال مقابل پاریس سن ژرمن در سمت چپ بازی کرد و به هیچ وجه عملکرد خوبی نداشت. مارسیال در دفاف و پرس از جلو ضعف دارد و تمام کنندگی او اخیرا در سطح فاجعه ای قرار گرفته است.

لایپزیش در فرم خوبی قرار دارد و پیروزی ۴_۳ آن ها مقابل باشاک شهیر چشمگیر بود. یکی از بازیکنان کلیدی لایپزیش نوردی موکیله دفاع راست ۲۳ ساله آن ها بود. موکیله در آن بازی بیش از هرکس دیگری لمس توپ داشت(۸۹)، یک گل زد، ۴ شوت و ۵ موقعیت دیگر نیز خلق کرد.

قرار دادن جیمز در جناح چپ و سرعت و دوندگی بالای او باعث می شود موکیله نتواند بیش از حد جلو برود و این در امر دفاعی حتی به الکس تلس نیز کمک می کند.

وضعیت مصدومیت رشفورد هم نامشخص است و شانس جیمز را برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی بالاتر می برد.

از منظر حمله، جیمز درحال بازیابی اعتماد به نفس خود است. در دیدار های ملی یک گل چشمگیر برای ولز به ثمر رساند و همچنین در لیگ قهرمانان مقابل باشاک شهیر گلزنی کرد. تعجب آور نیست اگر او را مقابل وستهم نیز ببینیم.

فیکس بودن جیمز تا حد زیادی به ترکیب شیاطین سرخ نیز بستگی دارد. اگر سولشر با ترکیب ۴_۲_۳_۱ بازی کند، جیمز این شانس را دارد که در یکی از بزرگترن بازی های دوران حرفه ای خود از ابتدا به میدان برود.

منبع: United In Focus

درباره ی حسین اسدی

red devills since 2006

مطلب پیشنهادی

پریرا آماده قطع رابطه با یونایتد

آندریاس پریرا آماده قطع رابطه با منچستریونایتد است. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − نه =