مقاله: پنج نکته ای که از پیروزی ۳-۱ منچستریونایتد مقابل تاتنهام دریافتیم

شیاطین سرخ موفق شدند تاتنهام را در یک بازی پر حاشیه خارج از خانه شکست دهند.

یونایتد فنز – در اینجا نگاهی می اندازیم به پنج نکته ای که در این پیروزی ارزشمند نهفته است…

رویکرد قدرتمند تر یونایتد اشتیاق آنها را به پیروزی نشان داد

شکست ۶-۱ در دیدار رفت دو تیم از بسیاری جهات نتیجه ای عجیب بود. اما یونایتد در نیمه دوم آن مسابقه با زوج خط هافبک فرد و اسکات مک تامینی بهتر بود و از آن زمان اوله گونار سولشر به پیروزی در بازی های بزرگ نزدیک تر شده است.

فرد و مک تامینی فاقد خلاقیت کافی در خط میانی هستند که دیگران می توانند ارائه دهند، اما باعث می شوند یونایتد از نظر دفاعی مستحکم تر باشد و این همان بستری است که باعث پیروزی خارج از خانه مقابل منچسترسیتی شد.

این خیلی زیبا نیست و شما را به این فکر وا می دارد که اوله دوباره چه زمانی در یک بازی بزرگ تهاجمی تر عمل خواهد کرد یا اینکه شکست خوردن در اولدترافورد برای همیشه گریبانگیر او خواهد شد؟

یونایتد پس از دریافت گل اول به بازی برگشت و سه امتیاز را به خانه برد، چراکه تیم مجبور به حمله بود. چرا از همان ابتدا همینطور بازی نکردیم؟

مردود اعلام کردن گل یک تصمیم ظالمانه بود

وار در نیمه اول گل فوق العاده ادینسون کاوانی را مردود اعلام کرد. پس از بررسی، داور یک گل کاملا خوب را از روی خط بیرون کشید، زیرا هنگام جدال بر سر توپ دست اسکات مک تامینی به صورت سون برخورد کرده بود.

سون طوری خود را به زمین انداخت انگار یک تیرانداز به او شلیک کرده است. گل باید قبول می شد و بازیکنان یونایتد کاملا پس از آن عصبی شدند.

تاتنهام به بهترین نحو از این تصمیم داور استفاده کرد و با گل سون توانست نیمه اول را برنده به رختکن برود.

پاس های پوگبا نمایانگر کیفیت بالایش بود

در میان این جنجال ها، پاس فوق العاده پل پوگبا برای گشودن دروازه لوریس توسط کاوانی تماشایی بود. سپس هافبک فرانسوی در اوایل نیمه دوم، مارکوس رشفورد را با یک ارسال عالی در موقعیت خوبی قرار داد، اما شماره ۱۰ یونایتد با تعلل این فرصت را هدر داد.

ما به اندازه کافی چنین پاس هایی را تماشا نکردیم، اما این مزیت داشتن پوگبا در یک نقش پیشرفته است. اگر آن تصمیم مسخره داور نبود، از پوگبا برای آن پاس گل دیدنی اش تمجید می شد. در پایان، او به میسون گرینوود پاس گل داد تا یونایتد ۳-۱ پیروز شود.

عملکرد کلی او در این برد عالی بود و بعید به نظر می رسد ژوزه مورینیو از تماشای بازیکن فرانسوی لذت برده باشد.

فرد می تواند گل بزند!

فرد گل نخست شیاطین سرخ را به ثمر رساند تا آنها در اوایل نیمه دوم به بازی برگردند. این یک اتفاق نادر بود، چهارمین گل او برای یونایتد و اولین گل او در لیگ برتر از سال ۲۰۱۸. انجام این کار در برابر مربی که او را به خدمت گرفت، ژوزه مورینیو، یک اتفاق جالب بود.

کاوانی نشان داد که هنوز یک مهاجم کشنده است

در مورد اینکه ادینسون کاوانی فصل آینده باید در منچستریونایتد بماند یا می خواهد این تیم را ترک کند، بحث زیادی وجود دارد.

آنچه برای یونایتد درمورد کاوانی اهمیت دارد این است که او اکنون کمک می کند. مهاجم اروگوئه ای پس از نمایش ضعیف برابر برایتون، مقابل تاتنهام نشان داد که هنوز هم می تواند نتیجه را تغییر دهد.

کاوانی قبل از اینکه با ضربه سر شیرجه ای زیبای خود گل دوم را بزند، شاهد رد شدن گل اولش بود. این همان چیزی است که اکنون یونایتد از کاوانی نیاز دارد، بنابراین اجازه دهید تا زمانی اینجاست از توانایی هایش لذت ببریم.

کاوانی در این بازی نشان داد که اگر هم تیمی هایش چیزی که می خواهد را به او بدهند، سنگ تمام می گذارد.

منبع: United In Focus

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

مقاله و آمار: هری مگوایر، یکی از برترین مدافعین اروپا

هری مگوایر از زمان ورود به منچستر یونایتد، بازیکن جدا ناپذیر ترکیب اصلی در لیگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =