یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

مقاله: پنج نکته از تساوی ۱-۱ منچستر یونایتد و ساوتهمپتون

شیاطین سرخ در خانه ی ساوتهمپتون به تساوی یک بر یک رضایت دادند. گل تساوی بخش یونایتد را میسون گرینوود به ثمر رساند.

یونایتد فنز – حال نگاهی می اندازیم به پنج نکته ای که از این بازی آموختیم:

یونایتد از تجربه ی فصل گذشته عبرت نگرفته است

اکثر بازی های خارج از خانه ی فصل گذشته ی منچستر یونایتد قابل پیش بینی بودند. آن ها سریع گل میخوردند و سپس با کامبک نتیجه را بر می گرداندند. به نظر می رسد آن ها به اندازه ی کافی عبرت نگرفته اند زیرا باز هم تا پایان نیمه ی اول این بازی با نتیجه ی یک بر صفر عقب بودند.

یونایتد اکثر اوقات می تواند خود را به بازی برگرداند، اما جای اشتباه بسیار کمی وجود دارد و همیشه امکان تکرار این عمل وجود نخواهد داشت. شیاطین سرخ در بیست دقیقه ی اول نبض بازی را در اختیار داشتند، اما موفق نشدند خود را از ساوتهمپتون پیش بیندازند.

آن ها باید بی رحمی بیشتری داشته باشند و این مورد نیز با تقویت و هشیار تر شدن بازیکنان ممکن می شود. در حالی که به نظر می رسید بازی هفته ی گذشته در برابر لیدز، طلوع یک عصر جدید برای شیاطین سرخ باشد، این بازی خلاف آن را ثابت کرد.

پل پوگبا بازیکنی بسیار مهم برای شیاطین سرخ 

پوگبا در نیمه ی اول کار خاصی انجام نداد و شما می توانستید منتقدانی را ببینید که دست های خود را به هم می مالیدند و آماده ی شکایت از بی ثباتی او می شدند. بازیکن فرانسوی منچستر یونایتد با عملکرد خیره کننده ی خود در نیمه ی دوم، نشان داد که امروز از این خبر ها نیست.

میسون گرینوود گل تساوی بخش بازی را در اوایل نیمه ی اول به ثمر رساند، اما در اصل این هنر پوگبا بود. او توپ را وارد محوطه ی جریمه کرد و پس از یک و دو با برونو فرناندز، یک پاس گل برای مهاجم جوان یونایتد آماده ساخت.

بازگشت ضعیف آنتونی مارسیال

اوله گنار سولشر اصرار بر استفاده از مارسیال دارد و موضع او در مورد این مهاجم تا کنون از این واضح و روشن تر نبوده است. میسون گرینوود در بازی مقابل لیدر فوق العاده بود و به نظر می رسید این بازی را در نوک خط حمله ی منچستر یونایتد آغاز کند، اما تصمیم سولشر بر قراردادن مارسیال در آن پست، باعث شد میسون در سمت راست ترکیب قرار گیرد.

بازیکن فرانسوی بلافاصله این عمل سرمربی نروژی را تلافی کرد و جدی ترین موقعیت گلزنی خود را در ده دقیقه ی ابتدایی بازی از دست داد و ضربه سرش از روی خط دروازه توسط مدافعین حریف برگشت داده شد.

پس از آن موقعیت، مارسیال به ندرت موقعیت جدی ای ایجاد کرد و با توجه به آمادگی ادینسون کاوانی، به نظر می رسد شماره ی ۹ شیاطین سرخ در بازی هفته آینده مقابل ولوز حضور نداشته باشد. جای هیچ تعجبی وجود نداشت که وی در دقیقه ی ۵۸ این بازی تعویض شد.

همکاری ضعیف فرد و ماتیچ

اسکات مک تومینای به دلیل حضور ماتیچ از ترکیب اصلی کنار رفت و تفاوت بسیار محسوس بود. یونایتد در خط میانی خود فاقد زهر بود، زیرا ماتیچ به غیر از یک ضربه ی سر به سمت دروازه، کاملا بی اثر بود و به نظر می رسید فرد نیز یک قدم رو به عقب برداشته است.

این بازی سخنان هواداران در طول تابستان را تایید کرد: خط هافبک منچستر یونایتد به اندازه ی کافی قدرت ندارد و به تقویت نیاز دارد. هر دو بازیکن فوق در نیمه ی دوم عملکرد کمی بهتری داشتند، اما ضرر خود را در نیمه ی اول زده بودند.

دِیو سِیو

کم مانده بود تمامی تلاش های یونایتد در نیمه ی دوم، با بازی شلخته هری مگوایر در خط دفاع که موقعیت گلزنی جدی ای برای آدام آرمسترانگ ایجاد کرد، از بین برود. خوشبختانه دخیا با سیو خود در این موقعیت تک به تک، شیاطین سرخ را نجات داد.

دخیا جسارت خود را حفظ کرد و وحشت زده نشد. این عمل نشانه ای از دروازه بانی فوق العاده ی او بود و نشان می دهد که وی کیفیت لازم را برای حفظ جایگاه خود در دروازه ی منچستر یونایتد دارا است.

منبع: UnitedinFocus

برچسب مطلب و اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email

درباره نویسنده مطلب

نظردهی: شرکت در نظردهی طرفداران

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

مطالب مرتبط

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x