مقاله: پنج تصمیم بزرگ پیش روی منچستریونایتد برای دیدار با میلان

دیدار برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا مقابل آث میلان شاید حساس ترین بازی چند وقت اخیر برای شیاطین سرخ باشد.

یونایتد فنز – یونایتد برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی نیاز به پیروزی یا تساوی ۲-۲ یا بیشتر دارد. اوله گونار سولشر باید ترکیب تیمش را به درستی انتخاب کند و انجام این کار ساده نخواهد بود.

انتخاب یونایتد هرچه باشد بر روی دیدار بعد در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی مقابل لستر تاثیر خواهد گذاشت. این دو بازی می تواند سرنوشت یک فصل را برای یونایتد رقم بزند.

در اینجا نگاهی می اندازیم به پنج تصمیمی که اوله باید برای سفر به سن سیرو اتخاذ کند:

لوک شاو یا الکس تلس؟

یونایتد باید تصمیم بزرگی برای انتخاب مدافع چپ بگیرد. الکس تلس از زمان امضای قرارداد در تابستان، تمام بازی ها در مرحله حذفی لیگ اروپا را انجام داده و به لوک شاو ترجیح داده شده است.

این امر باعث شده تا شاو بتواند در آخر هفته ها استراحت کند و چرخش به خوبی پیش برود. آیا سولشر تصمیم دارد برای این بازی سرنوشت ساز این انتخاب های چرخشی را از بین ببرد و با شاو به مصاف روسونری برود؟

این ممکن است برای تلس سخت باشد، که در دو بازی از سه بازی اروپایی موفق به ثبت کلین شیت شده است.

اوله تاکنون هر دو را راضی نگه داشته و این یک آزمون بزرگ است. اگر شاو از ابتدا بازی را شروع کند، این بدان معناست که تلس مقابل لستر در جام حذفی در ترکیب قرار خواهد گرفت. یا حتی ممکن است شاو برای هر دو مسابقه انتخاب شود؟

ویکتور لیندلوف یا اریک بایی؟

سناریوی تلس و شاو برای مدافعان میانی یونایتد نیز مشابه است. اریک بایی هر سه بازی لیگ اروپا را انجام داده و عملکرد خوبی هم داشته است.

در فصل گذشته، علی رغم شروع در هر مسابقه دور حذفی لیگ اروپا، بایی برای دیدار نیمه نهایی مقابل سویا جای خود را به ویکتور لیندلوف داد و در نهایت این یک اشتباه بود. آیا سولشر این اتفاق را تکرار خواهد کرد یا اعتماد خود به اریک بایی را ثابت می کند؟

ممکن است منطقی باشد که اوله در اینجا به بایی پایبند باشد و از لیندلوف در برابر لستر استفاده کند، اما اگر رئیس بخواهد روی سرعت بایی برای مبارزه با جیمی واردی حساب کند، ممکن است عکس این سناریو رخ دهد.

آیا دین هندرسون جایگاه خود را حفظ می کند؟

دین هندرسون در این فصل دروازه بان رقابت های حذفی یونایتد بوده و عملکرد بسیار خوبی هم داشته است. اگرچه داوید دخئا اکنون در دسترس است و پس از از دست دادن سه بازی اخیر لیگ برتر، به احتمال زیاد در یکی از این دو مسابقه حضور خواهد داشت.

هندرسون می خواهد به او فرصت داده شود تا آنچه را که در برابر میلان شروع کرده تمام کند، اگرچه جایگاه او قطعی نیست. این یک بازی بزرگ است و تجربه دخئا می تواند حیاتی باشد.

فصل گذشته این مسئله مشکلاتی را برای سرخیو رومرو ایجاد کرد و جایگاه او در این باشگاه هرگز بهبود نیافت.

چه کسی در خط حمله قرار خواهد گرفت؟

یونایتد امیدوار است برای این مسابقه یکی از بین آنتونی مارسیال و ادینسون کاوانی یا احتمالاً هر دو، در دسترس باشند. این یک معضل برای سولشر ایجاد می کند. آیا او پس از عملکرد قدرتمند مهاجم فرانسوی در دربی منچستر، او را به کاوانی ترجیح خواهد داد؟

کاوانی نیز یک انتخاب وسوسه انگیز است. این همان بازی بزرگی است که کاوانی منتظر آن بوده و تجربه زیادی در گلزنی دارد. او برای این مسابقات ساخته شده و در دوران حضورش در ناپولی بارها مقابل میلان بازی کرده است.

دنیل جیمز، میسون گرینوود یا آماد؟

با احتمال شروع یکی از بین مارسیال و کاوانی در خط حمله، این سوال مطرح می شود که چه کسی در جناح راست یونایتد قرار خواهد گرفت. آماد گزینه ی خوبی برای نیمکت است و علی رغم گلزنی در بازی رفت، احتمالاً به نیمکت بسنده کند.

انتخاب یکی از بین میسون گرینوود و دنیل جیمز سخت تر است.

در طول چند هفته گذشته هر دو بازیکن به طور منظم بازی کرده اند و هر کدام کیفیت های متفاوتی را به تیم اضافه می کنند. اوله باید تصمیم بگیرد که چه کسی در برابر میلان بهتر خواهد بود.

برای یک بازی روی ضد حملات، جیمز می تواند به دلیل کار های دفاعی و سرعت بالا مناسب باشد و گرینوود به عنوان یار تعویضی به میدان بیاید. اگر سولشر بخواهد رویکرد تهاجمی تری داشته باشد، باید عکس این انتخاب را انجام دهد.

منبع: United In Focus

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

لیگ اروپا: منچستر ۲-۰ گرانادا؛ همه چیز به کام شیاطین

منچستریونایتد با انجام یک بازی منسجم به نیمه نهایی لیگ اروپا صعود کرد. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − سه =