مقاله: ون بیساکا می تواند در اولین بازی آماد دیالو برای منچستریونایتد نقش حیاتی داشته باشد

هر زمان که آماد دیالو اولین بازی خود را برای منچستریونایتد انجام دهد، فشار روی این وینگر نوجوان مضاعف خواهد بود.

یونایتد فنز – سرمربی یونایتد اوله گونار سولشر می داند که باید در قبال این بازیکن ۱۸ ساله صبور باشیم. با این وجود چشم ها به نخستین بازی دیالو ۳۷.۲ میلیون پوندی متمرکز خواهد بود.

در نتیجه، کسانی که در اطراف او بازی می کنند نقش حیاتی ای خواهند داشت تا جرقه درخشش دیالو نمایان شود و در این راستا نقش هیچ بازیکنی مهم تر از دفاع راست نیست.

هنگامی که دیالو اولین حضور خود را برای تیم زیر ۲۳ سال یونایتد انجام داد، برندون ویلیامز پشت سر او قرار گرفت. به عنوان باتجربه ترین گزینه موجود در آن تیم، ویلیامز با عملکرد خوب خود تضمین کرد که استعداد ساحل عاجی می تواند بهترین عملکرد را داشته باشد.

و همین امر ممکن است برای تیم اول نیز اعمال شود.

آرون ون بیساکا در هفته های اخیر درخشان بوده است و همیشه در امور دفاعی مستحکم نشان داده، این مدافع ۲۳ ساله اکنون در نیمه زمین حریف نیز عملکرد بهتری داشته است. اما او می تواند با وجود بازیکنی مانند دیالو حتی تاثیرگذار تر باشد.

دیالو ممکن است اولین فرصت خود را مقابل وستهم در جام حذفی بدست آورد و ون بیساکا می تواند دوباره بازی کند، با توجه به اینکه این کار را در دور قبلی انجام داد. این یک رویکرد منطقی است، به دیالو اجازه می دهد تا روی قسمت هجومی بازی تمرکز کند. مسئولیت دفاعی نیز بر عهده ون بیساکا خواهد بود. اما انتظار اینکه او خیلی زود در ترکیب جا بیافتد و هر بازی فوق العاده عمل کند، احمقانه است.

ون بیساکا محتمل ترین گزینه برای بازی مقابل وستهم می‌باشد. اما تجربه اولیه ویلیامز در کنار دیالو نیز این مشارکت را به گزینه بالقوه تیم اول تبدیل خواهد کرد. ون بیساکا فقط ۲۳ سال دارد، یعنی او بهترین سالهای خود را در پیش خواهد داشت.

خرید ۵۰ میلیون پوندی شیاطین سرخ در حال تبدیل شدن به یکی از بهترین مدافعان راست در اروپا است.

انتظار می رود که دیالو به عنوان یکی از بهترین وینگرهای آینده دار با او هماهنگ شود. حتی اگر دیالو در جام حذفی حضور نداشته باشد، از سرگیری لیگ اروپا فرصتی دیگر برای تحت تأثیر قرار دادن هواداران توسط این جوان ساحل عاجی خواهد بود.

منبع: United In Focus

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

مقاله: قمار ۵۰ میلیون پوندی برای قهرمانی جزیره، توپ در زمین یونایتد است

با توجه به ترکیب و خرید رقبای یونایتد در لیگ حتی با وجود جذب سانچو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 4 =